Yaşam

Muayene ettiği hastanın cinsel tacizine uğradı! Sapık adama 5 yıl hapis cezası!

Anestezist ve Algoloji Uzmanı Prof. Dr. Nebahat Bulut, 58 yaşındaki Özcan A. tarafından sosyal medya üzerinden cinsel tacize maruz kaldığını belirterek suç duyurusunda bulundu. Muayene ettikten sonra mesajlarla devamlı doktoru taciz eden Özcan A. hakkında cinsel taciz suçundan 5 yıl 3 aya kadar hapis cezasına çarptırılmasının istendiği öğrenildi.

Anestezist ve Algoloji Uzmanı Prof. Dr. Nebahat Bulut, (46), Özcan A.(58) tarafından sosyal medya üzerinden kendisine yönelik taciz içerikli paylaşımlarda bulunduğu iddiasıyla suç duyurusunda bulunmasının ardından başlatılan soruşturma tamamlandı.

SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN SÜREKLİ CİNSEL TACİZ

Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığının hazırladığı iddianamede müşteki Nebahat Bulut'un özel bir hastanede Anestezist ve algoloji uzmanı olarak çalıştığı ve şüpheli Özcan A.'nın hasta olarak hastaneye geldiğinde kendisini muayene ettiğini daha sonra şüphelinin sosyal medya üzerinden kendisine yönelik taciz içerikli paylaşımları olduğunu beyan ederek şikayetçi olduğuna yer verildi.

5 YIL 3 AYA KADAR HAPSİ İSTENİYOR

Şüpheli her ne kadar üzerine atılı olan suçlamayı kabul etmemiş ise de birden fazla sosyal medya paylaşımlarında şüphelinin müştekiye yönelik "En içten duygularımla, sevgi ve saygılarımı sunarım değerli doktorum. Eşimden ayrıldım, insanların umutlarını çalmak istemiyorum. Sen bir yıldızsın, başarılı insan Doktor Nebahat Bulut. Geçmişiniz güneş, bugününüz yıldız, geleceğiniz ışık olsun." şeklinde paylaşımlar yapmak suretiyle müştekiye yönelik 'Cinsel taciz' suçu işlediği yönünde kuvvetli şüphelerin olduğu belirtildi. Savcı 'Cinsel Taciz' suçundan şüpheli Özcan A.'nın 5 aydan 5 yıl 3 aya kadar hapis cezasına çarptırılmasını talep etti.

Sitene Ekle