Spor |

Moussa Sow: Fenerbahçe'ye dönmek için elimden geleni yaptım

Fenerbahçe'nin Senegalli golcüsü Moussa Sow, Fenerbahçe'ye tekrar dönebilmek için yoğun çaba harcadığını söyledi.

Fenerbahçe'nin Al Ahli'den 1 yıllığına kiraladığı Moussa Sow, özel açıklamalarda bulundu. Lig TV'ye konuşan golcü oyuncu "Fenerbahçe, beni buraya getirmek için her şeyi yaptı. Ben de Al Ahli'yi ikna etmek için elimden geleni yaptım. Bugün Fenerbahçe'deyim. Sezon sonunda ne olacak göreceğiz.

Sezon başında zorlandık. Lige iyi bir başlangıç yapamadık. O yüzden bazı puanlar halen bizim için eksik. O puanları alsaydık, şu an ligde ileri sıralardaydık. Hepimiz ne yapmamız gerektiğini biliyoruz. Son 4 maçta ortaya koyduğumuz performansı devam ettirmemiz gerekiyor. Bunu sürdürüp sezon sonunda nerde olduğumuzu göreceğiz" dedi.

HİÇ BİR ZAMAN UNUTAMAYACAĞIM

Manchester United'a attığı gol hakkında da konuşan Sow " Manchester United maçını Kadıköy'de kaybedemezdik. Hiçbir zaman unutamayacağım bir gol attım." dedi.

BURADA DAHA FAZLA İLGİ GÖRÜYORUM

"Çok tecrübeli bir hocamız var. Ne yaptığını bilen bir hocaya sahibiz. Bizim birlik olarak saha içerisinde başarıya ulaşmamız lazım. Burada bana Senegal'den daha fazla ilgi var. İnsanlar sevgilerini her zaman gösteriyor. Dubai'deyken Türkler ilgi gösteriyorlardı."