Mostafa Mohamed'in bonservisi alınacak mı? Mısırlı golcü Galatasaray'daki başkanlık seçimini bekliyor

Fatih Terim yok, Abdurrahim Albayrak gitti, Mostafa Mohamed konusu muallakta kaldı... Galatasaray'ın Mısırlı gol makinesinin satın alma opsiyonunun hala kullanılmaması Sarı-Kırmızılı taraftarlar arasında endişe yarattı. Mohamed'in menajeri transferdeki son durumu ülke basınına anlattı.

Galatasaray'ın devre arasında Mısır'ın Zamalek kulübünden satın alma opsiyonuyla kiraladığı golcü futbolcu Mostafa Mohamed'in Sarı-Kırmızılı kulüpteki geleceği merak ediliyor. 23 yaşındaki santrforun menajeri Ahmed Yahya, Mısır'da yayın yapan bir spor programına bağlanarak son durum hakkında bilgi verdi.

Skorer'de yer alan habere göre, Galatasaray, henüz Mostafa Mohamed'in bonservisini almak için resmi bir adım atmadı.Yahya, "Galatasaray'dan henüz resmi bir adım gelmedi ama zamanları var" ifadelerini kullandı.

Abdurrahim Albayrak'ın bizzat ilgilenerek Galatasaray'a kazandırdığı ve Fenerbahçe derbisi dahil gelir gelmez müthiş bir performans sergileyerek sezonu 16 maçta 8 golle tamamlayan yıldız ismin zorunlu satın alma opsiyonu olduğu iddia ediliyordu.

Mostafa Mohamed'in bonservisi alınacak mı? Mısırlı golcü Galatasaray'daki başkanlık seçimini bekliyor

Yahya, Galatasaray'ın son satın alma maddesini aktif hale getirmek için daha zaman olduğunu belirterek, olimpiyatlardan sonra Mostafa Mohamed için birçok teklif beklediğini söyledi:

"Mohamed ile birçok kulübün ilgilenmesi doğal ama henüz resmi bir teklif ulaşmadı. Herkes olimpiyatları bekliyor ve onun için bir sonraki adım harika olacak. Mohamed'in Zamalek'ten satın alınmasıyla ilgili maddenin aktif hale getirilmesi için G.Saray'dan resmi bir açıklama yapılmadı. Türk takımının daha zamanı var ve acele etmeye gerek yok."

Galatasaray devre arasında Mısır'ın Zamalek kulübünden 23 yaşındaki golcü oyuncu Mostafa Mohamed'i satın alma opsiyonuyla kiralamıştı.

Mostafa Mohamed, Galatasaray'da kısa sürede attığı gollerle tüm dikkatleri üzerine çekti. Mohamed, Sarı-Kırmızılı formayla çıktığı 16'sı Süper Lig, 1 Türkiye Kupası maçında toplamda 9 gol kaydetti.

Mostafa Mohamed'in bonservisi alınacak mı? Mısırlı golcü Galatasaray'daki başkanlık seçimini bekliyor ile ilgili etiketler galatasaray Mostafa Mohamed Abdürrahim Albayrak