Magazin

Model Büşra Canbaz'dan Öncü Sönmez'e ölüm tehdidi

Öncü Sönmez, 2015 Miss Model Of Turkey güzellik yarışması birincisi eski sevgilisi Büşra Canbaz’ın kendisini öldürtmekle tehdit ettiğini ve şantaj yaptığını iddia ederek 2 ay uzaklaştırma kararı aldırdı.

İş adamı Öncü Sönmez, eski sevgilisi Miss Model Of Turkey 2015 birincisi Büşra Canbaz hakkında korunma talebinde bulundu.


Kelebek'ten Özge Eğrikar'ın haberine göre; İstanbul Aile Mahkemesi’ne sunulan dilekçeye göre, Öncü Sönmez ile Büşra Canbaz sevgili olduktan sonra birlikte yaşamaya başladı. Canbaz’ın model olması Sönmez’in ailesi tarafından hoş karşılanmadı. İş insanı, arabasını satarak sevgilisine iş kurdu. Fakat Canbaz, çekimlere gitmeye devam etti ve en sonunda şirket iflas etti. Sönmez ise ilişkiyi bitirme kararı aldı.

BÜŞRA CANBAZ EVSİZ KALINCA TEKRAR BARIŞTILAR

Ayrılığın ardından model, evsiz kaldığını ve kötü durumda olduğunu söyleyince üzüntü duyan iş insanı tekrar barıştı. En son çıkan tartışmada Canbaz, hamile kaldıktan kısa süre sonra bebeğini kaybetti.


‘AYRILIRSAN SENİ YAKARIM’

Belediyeden nikâh için gün alan Öncü Sönmez, evinden sürekli bir şeylerin çalınması üzerine evliliği erteledi ve ayrılma kararı aldı.

Büşra Canbaz’ın “Gidersen önce kendimi öldürürüm. Benden ayrılırsan seni yakarım, biz evleneceğiz. Bana 50 bin lira vermezse onu vurdurtacağım” gibi tehditlerde bulunduğu iddia edildi. Sönmez, kendisini tehdit eden Büşra Canbaz’dan korunma talep etti.

UZAKLAŞTIRMA KARARI ALDIRDI

Mahkeme, Canbaz’ın eski sevgilisine 2 ay süreyle yaklaşmamasına karar verdi.

Yorumlar