Magazin

Miss Turkey finalisti dereceye giremeyince çıldırdı!

Miss Turkey 2017 güzellik yarışması birincisi Itır Esen oldu. Dün akşam yapılan yarışmada Türkiye’nin en güzeli olabilmek için yirmi güzel kız mücadele etti. Miss Turkey 2017 finalini Itır Esen kazandı. Adaylardan dereceye giremeyen Gözde Baddal organizatörlere, "Allah hepinizin belasını versin" diyerek yüklendi. Baddal, yalakalık yapmadığı için dereceye giremediğini iddia etti.

Final gecesinden iki gün önce ‘ Yarışmacı arkadaşlarıma başarılar diliyorum. İçinizden iyi olan 2. olsun çünkü 1. benim’ yazılı bir paylaşım yapan Gözde Baddal, yarışmada derece alamayınca büyük şok yaşadı.

gozdeb1

‘ALLAH HEPİNİZİN BELASINI VERSİN’

Hüsranı öfkeye dönüşen genç yarışmacı, bu kez elendikten sonra yeni bir paylaşımda bulundu. Yenilginin öfkesiyle telefonuna sarılan Gözde Baddal, bu kez ‘Allah hepinizin belasını versin ilk 10’a bile giremedim #MissTurkey2017’ bir not yayınladı.

baddal2

Sosyal medya kullanıcılarının dikkatinden kaçmayan bu paylaşım genç yarışmacının tepki toplamasına sebep oldu. Tepkiler üzerine özür dilemek yerine yeni bir tweet daha atan Baddal bu kez de tavrını aynı şiddetle sürdürerek ‘Yalaka değiliz diye bunlar oluyor hep’ şeklinde bir paylaşımda bulundu.

İşte genç yarışmacının o tweetleri:

baddal1

GÖZDE BADDAL KİMDİR?

Gözde Baddal, 23 yaşında, İzmirli. Göztepe Kız Meslek Lisesi’nden mezun olan Miss Turkey 2017 yarışmacısı 1,77 boyunda.