Misli.com Sultanlar Ligi... Fenerbahçe Opet, VakıfBank'ı deplasmanda 3-1 mağlup etti

Misli.com Sultanlar Ligi 3. hafta maçında Fenerbahçe Opet, deplasmanda VakıfBank’ı 3-1 mağlup etti. Sezona 3'te 3'le başlayan Sarı Melekler 19 Ekimde Sarıyer'le karşılaşacak. Eczacıbaşı VitrA derbisini kazanan VakıfBank ise bu kez kaybeden taraf oldu.

İçerik: SuperHaber
İçerik: SuperHaber

Misli.com Sultanlar Ligi 3. haftası VakıfBank-Fenerbahçe Opet derbisine sahne oldu. VakıfBank Voleybol Sarayı'nda oynanan maçtan konuk ekip 3-1 galip ayrılarak sezona 3'te 3'le başladı.

Sırbistan Kadın Milli Takımı'nı da çalıştıran Zoran Terzic yönetimindeki "Sarı Melekler" ilk seti 31-29 kaybetti. 2. set de büyük çekişmeye sahne oldu ve bu kez Fenerbahçe Opet 31-29 kazandı.

3. seti 25-19, son seti de 25-14 kazanan Sarı-Lacivertliler derbiden zaferle ayrıldı. Sezona Bolu Belediyespor ve Nilüfer Belediyesi galibiyetleriyle başlayan Fenerbahçe Opet, 3'te 3 yaptı.

Geçen hafta Eczacıbaşı VitrA derbisini kazanan Giovanni Guidetti yönetimindeki VakıfBank ise yenilgiyle tanıştı.

 

Misli.com Sultanlar Ligi... Fenerbahçe Opet, VakıfBank'ı deplasmanda 3-1 mağlup etti

Misli.com Sultanlar Ligi... Fenerbahçe Opet, VakıfBank'ı deplasmanda 3-1 mağlup etti - Resim : 2

Salon: Vakıfbank Spor Sarayı

Hakemler: Nurper Özbar, Recep Karakoç

VakıfBank: Kübra Çalışkan, Cansu Özbay, Gabi, Zehra Güneş, Isabelle, Michelle (Ayça Aykaç, Buket Gülübay, Meryem Boz, Tuğba Şenoğlu, Chiaka, Derya Cebecioğlu)

Fenerbahçe Opet: Arina, Mina, Anna, Meliha İsmailoğlu, Eda Erdem Dündar, Buse Ünal (Gizem Örge, Naz Akyol Aydemir, Cristina, Dicle Nur Babat)

Misli.com Sultanlar Ligi... Fenerbahçe Opet, VakıfBank'ı deplasmanda 3-1 mağlup etti ile ilgili etiketler VakıfBank voleybol Fenerbahçe Opet zoran terzic naz aydemir akyol