Misafir dizisinin Gece'si Hazal Kaya'dan Ali Atay itirafı! Eşine övgüler yağdırdı

YouTube'da yayınlanan “İbrahim Selim ile Bu Gece”ye konuk olan 31 yaşındaki oyuncu Hazal Kaya, 2019 yılında hayatını birleştirdiği oyuncu, senarist, yönetmen eşi ve 2 yaşındaki oğlu Fikret Ali'nin babası Ali Atay ile ilgili çarpıcı itiraflarda bulundu. FOX'ta yayınlanan 'Misafir' dizisinde hayat verdiği Gece karakteriyle yeniden ekranlara dönen Kaya, eşine övgüler yağdırdı.

Hazal Kaya, Gaziantep doğumlu olduğunu söyleyerek programa başlayan İbrahim Selim’e “Benim sakladığım bir gerçek var… Ben Konya doğumluyum. Dedem Konya’da Cumhuriyet Savcısı iken annem ve babam da tıfıl avukatlar olarak dedemin yanında staj yapmaya ve genç yaşta anne baba olmaya karar veriyorlar. Ben de Konya’da doğup İstanbul’a geliyorum. Annemle babam ben küçükken boşandılar ve ben annemle büyüdüm. Annemin de tüm ailesi Gaziantepli ve Antep kültürünü sürdürmeye meraklı insanlar. Dolayısıyla ben Antep kültürü ile büyüdüğüm için Antepliyim derim. Yani Konya ile bir alakam yok. Ama etli ekmeği çok güzel yerim.” cevabıyla programa eğlenceli bir açılış yaptı.


'EŞİMLE CAMİADAKİ İNSANLARI ÇEKİŞTİRİYORUZ'

Eşi Ali Atay’la oyunculuk camiasından insanları yer yer çekiştirdiklerini ifade eden Hazal Kaya “Ali de bu konuda çok tatlı, o kadar çok yargılamayı sevmiyoruz. Tam gömüyoruz konuşuyoruz, ama o da çok zor bir dönemindeydi deyip bir sonuca varmıyoruz.” diyerek samimi ve eğlenceli itirafta bulundu.

Misafir dizisinin Geces'i Hazal Kaya'dan Ali Atay itirafı! Eşine övgüler yağdırdı

'SAYGISIZLIK ÇOK SİNİRİMİ BOZAR'

İbrahim Selim ile yaptığı samimi sohbette birini gözünde bitirecek şeyin saygısızlık olduğunu ifade eden oyuncu “Birinin birine saygısızlık yaptığını gördüğümde çok sinirim bozulur.” açıklamasında bulundu.

Misafir dizisinin Geces'i Hazal Kaya'dan Ali Atay itirafı! Eşine övgüler yağdırdı


'HABERLERDE ÇIKTIĞI GİBİ SİRKE İLE YIKANMIYORUM'

Çok fazla takıntısı olduğunu söyleyen Hazal Kaya “Mesela Ali ile markete gittiğimizde her zaman arabamızı nereye park ediyorsak hep oraya park ederiz. Eğer o park yeri doluysa çok fazla sinirimiz bozulur.”

Çok fazla batıl inancı olduğunu da belirten Hazal Kaya sirkeyle yıkandığına dair çıkan haberlerle ilgili “Elbette haberlerde çıktığı gibi sirke ile yıkanmıyorum. Ama bazı enerjisine güvendiğim, uykuya iyi gelen taş maş ne varsa alır, yastığımın altına koyarım.” açıklamasını yaptı.

Misafir dizisinin Geces'i Hazal Kaya'dan Ali Atay itirafı! Eşine övgüler yağdırdı

'ALİ ONA OLAN SEVGİMDEN BAŞKASINA BAHSETTİĞİMDE ÇOK UTANIYOR'

Programın beğeni toplayan “O mu, Bu mu?” bölümünde ise Hazal Kaya’ya birlikte Afrika’ya gideceği isimler önerilirken hem meslektaşları hem de Hollywood yıldızları arasında oldukça eğlenceli ve zor tercihler yaptırıldı. Songül Öden’den Ricky Martin’e, Dave Chappelle’den Enis Arıkan’a kadar onlarca isim soruldu. Her birini seçerken oldukça titiz davranan oyuncu yaptığı samimi yorumlarla da kırdı geçirdi. En son Dave Chappelle ile eşi Ali Atay arasında seçim yapması istenen oyuncu Ali Atay’ı seçti.

Misafir dizisinin Geces'i Hazal Kaya'dan Ali Atay itirafı! Eşine övgüler yağdırdı

Kaya, “Ben biraz kocam köylüyüm. Her gün ona olan sevgim başka bir boyuta varıyor. Ali çok utanıyor ona olan sevgimden başkasına söz ettiğimde ama bir kez daha söylüyorum, onu çok seviyorum” açıklamasında bulundu.


Misafir dizisinin Gece'si Hazal Kaya'dan Ali Atay itirafı! Eşine övgüler yağdırdı ile ilgili etiketler Hazal Kaya Ali Atay İbrahim Selim İbrahim Selim ile Bu Gece