Mine Kırıkkanat: Kılıçdaroğlu ve ekibi ile ilgili çok can alıcı bir dosya var

Cumhuriyet gazetesi yazarı Mine Kırıkkanat, katıldığı yayında CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na ilişkin zehir zemberek açıklamalarda bulundu. Kılıçdaroğlu yüzünden artık CHP'ye oy vermediğini söyleyen Kırıkkanat, Kılıçdaroğlu ve ekibiyle ilgili çok önemli bir iddia ortaya attı. Kırıkkanat, "Kılıçdaroğlu ve ekibi hakkında çok kapsamlı bir dosya var. Çok can alıcı, çok yıkıcı bir dosya var basının elinde. Benim elimde de var ama söyleyemem." dedi.

Cumhuriyet Gazetesi yazarı Mine Gökçe Kırıkkanat, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

"ÇOK CAN ALICI, ÇOK YIKICI BİR DOSYA VAR"

Kırıkkanat, 'Ne olduğunu söyleyemeyeceğim size. Çünkü başım derde girer. Derde girmesini istemiyorum. Kılıçdaroğlu ve ekibi hakkında çok kapsamlı bir dosya var. Çok can alıcı, çok yıkıcı bir dosya var basının elinde. Benim elimde de var ama söyleyemem." ifadelerini kullandı.

"CHP'NİN FABRİKA AYARLARINA DÖNMESİ GEREKİYOR"

Kırıkkanat, Kılıçdaroğlu yüzünden artık CHP'ye oy vermediğini söyledi. Kılıçdaroğlu'nun kendisi gibi 'gerçek Atatürkçüleri' küstürdüğünü belirten Kırıkkanat, "CHP'nin fabrika ayarlarına dönmesi gerekiyor. Abuk sabuk insanları doldurdular. CHP'yi eleştiriyoruz diye bizi dışladılar" dedi.

"BU GENİŞ MEZHEBE HDP'Yİ DE DAHİL ETMEK İSTİYORLAR"

Kılıçdaroğlu'nun, FETÖ/PDY silahlı terör örgütünün medya yapılanmasına ilişkin davada hapis yatan Ahmet Altan'ı ve Nazlı Ilıcak'ı alkışlatmasına ve savunmasına değinen Kırıkkanat, "Ahmet Altan'a ve Nazlı Ilıcak'a 'geçmiş olsun' dedi. Yani bu kadar da geniş mezhebi. Bu geniş mezhebe HDP'yi de dahil etmek istiyorlar şimdi" ifadelerini kullandı.

Mine Kırıkkanat: Kılıçdaroğlu ve ekibi ile ilgili çok can alıcı bir dosya var ile ilgili etiketler Kemal Kılıçdaroğlu CHP Mine Kırıkkanat Cumhuriyet Halk Partisi

Sitene Ekle