Gündem

Minarelerden tekbirler ve dualar yükselecek

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, vatandaşlara çağrı yaptı. Erbaş, bu gece yatsı ezanının ardından camilerin minarelerinden yükselecek salavat ve dualara eşlik edilmesini istedi.

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, yaptığı yazılı açıklamada, bu akşam yatsı ezanının ardından camilerin minarelerinden salavatların, tekbirlerin okunup duaların edileceğini belirterek, vatandaşları tekbirlere, salavatlara ve dualara evlerinden eşlik etmeye davet etti.

Erbaş, "Bin aydan hayırlı olan Kadir Gecesi münasebetiyle bu akşam yatsı ezanlarının ardından tüm minarelerimizden tekbirler, salavatlar ve dualar yükselecektir. Milletimizi evlerinden tekbirler ve salavatlara eşlik etmeye ve dualara 'amin' demeye davet ediyorum" dedi.


Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, bu gece yatsı ezanının ardından camilerin minarelerinden salavatların, tekbirlerin okunup duaların edileceğini belirtti.

Prof. Dr. Ali Erbaş, yaptığı yazılı açıklamada, bu akşam yatsı ezanının ardından camilerin minarelerinden salavatların, tekbirlerin okunup duaların edileceğini belirterek, vatandaşları tekbirlere, salavatlara ve dualara evlerinden eşlik etmeye davet etti. Erbaş, "Bin aydan hayırlı olan Kadir Gecesi münasebetiyle bu akşam yatsı ezanlarının ardından tüm minarelerimizden tekbirler, salavatlar ve dualar yükselecektir. Milletimizi evlerinden tekbirler ve salavatlara eşlik etmeye ve dualara 'amin' demeye davet ediyorum" dedi.

Yorumlar
Günün Videosu
Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Irak'ın kuzeyinde icra ettiği Pençe-Şimşek ve Pençe-Yıldırım operasyonları kapsamında 5 terörist daha öldürüldü. Milli Savunma Bakanlığı, operasyona ait görüntüleri sosyal medya hesabından yayınladı.