Spor

Milli takıma alınmayan tecrübeli sol bek, "Umut Meraş, Caner Erkin'in ayakkabılarını taşır" paylaşımını beğendi

Şenol Güneş tarafından EURO 2020 kadrosunda Umut Meraş ve Rıdvan Yılmaz'a tercih edilen tecrübeli sol bek Caner Erkin, Twitter hesabından, "Umut Meraş, Caner Erkin'in ayakkabılarını taşır" paylaşımını beğendi. Caner'in bu beğenisi farkedilince sosya medyada kavga çıktı!

İçerik: SuperHaber
İçerik: SuperHaber

A Milli Takım'ın EURO 2020 kadrosuna alınmayan Caner Erkin, Türkiye-İtalya maçındaki kötü performansıyla eleştirilen Umut Meraş hakkında yapılan olumsuz yorumu beğenince sosyal medya ayağa kalktı!

İtalya karşısında özellikle Domenco Berardi'den yediği çalımlarla eleştiri oklarının hedefi olan Umut Meraş için çok sayıda eleştiri vardı. Bunlardan biri de bir Fenerbahçe taraftarının spor yorumcusu Emre Bol'un "Umut Meraş, Caner Erkin'in ayakkabılarını taşır" şeklindeki yorumunu paylaşmasıydı. Caner Erkin'in bu paylaşımı beğenmesi olay oldu... Tecrübeli sol bek tepkiler büyüyünce beğeniyi geri aldı.

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş yönetiminde Beşiktaş'ta 2 şampiyonluk yaşayan Caner, yine Güneş tarafından Umut Meraş ve Rıdvan Yılmaz'a tercih edilmişti. Son olarak Ay-Yıldızlılar'ın Letonya'yla oynadığı Dünya Kupası Avrupa Eleme Grubu maçında forma giyen Caner, 3-0'dan 3-3'e skorun sorumluları arasında gösterilmişti.

O maçtan sonra bir daha milli takıma çağrılmayan 33 yaşındaki futbolcunun Fenerbahçe'den de ayrılması bekleniyor.

Günün Videosu
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, altın madalyası boynunda milli sporcuyu telefonla arayarak tebrik etti. Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Erdoğan'la yeni olimpiyat efsanemizi telefonda buluşturdu. Rio 2016'da madalyayı kaçıran Mete Gazoz'un 5 yıl önceki Twitter paylaşımı gündem oldu. Milli sporcu madalya sözünü tuttu.