Gündem

Milli Savunma Bakanı Akar, ABD'li mevkidaşı Austin ile görüştü

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, NATO Zirvesi öncesinde ABD Savunma Bakanı Lloyd James Austin ile telefonda görüşme yaptı. Olumlu geçtiği belirtilen görüşmede iki bakan bölgesel ve ikili savunma ile güvenlik konularını ele aldı.

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, ABD'li mevkidaşı Lloyd James Austin ile telefonda görüşme yaptı. Olumlu geçtiği belirtilen görüşmede, Akar ve Austin, NATO Zirvesi öncesi bölgesel ve ikili savunma ile güvenlik konularında görüş alışverişinde bulundu.

Milli Savunma Bakanlığı görüşmenin duyurusunu sosyal medyadan yaptı. Bakanlığın yayınladığı mesajda, "Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve ABD Savunma Bakanı Lloyd James Austin, 10 Haziran 2021'de bir telefon görüşmesi gerçekleştirmiştir. Olumlu geçen görüşmede, NATO Zirvesi öncesi bölgesel ve ikili savunma ve güvenlik konularında görüş alışverişinde bulunulmuştur." denildi.

 

Yorumlar
Günün Videosu
Küçükçekmece'de yavru kedileri yakalayıp yediği öğrenilen Japon uyruklu D.M. mahalleli tarafından linç edilmek istendi. Para cezası verilen D.M'nin ifadesinde kedileri boğup yediğini söylediği belirtilirken, sınır dışı edileceği öğrenildi.