MHP Lideri Bahçeli EYT için tarih verip duyurdu: Bu adaletsizlik köklü bir çözüme kavuşacaktır!

MHP Lideri Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında EYT ile ilgili müjdeyi verdi. Bahçeli, "Ümit ediyorum bu yıl bitmeden bu yara kapanacak ve bu adaletsizlik köklü bir çözüme kavuşacaktır." dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında Emeklilikte Yaşa Takılanlar (ETY) çözümü için tarih verdi. 

"Ümit ediyorum bu yıl bitmeden bu yara kapanacak" diyen Bahçeli, "Bu adaletsizlik köklü bir çözüme kavuşacaktır." ifadelerini kullandı. 

İşte Bahçeli'nin EYT açıklaması:

Seçim takviminin işlemeye başlamasına kadar TBMM'de milletimizin beklentilerini yasalaştıracağız.

"EYT BU YIL BİTMEDEN ÇÖZÜME KAVUŞACAK"

Emeklilikte yaşa takılan kardeşlerimizin mağduriyeti bu yıl bitmeden çözüme kavuşturulacak. MHP, hiçbir vaadinin altında kalmamıştır. Cumhur İttifakı hiçbir sözünü unutmamıştır.

Zillete düşen Türkiye muhaliflerinde dürüstlüğün izi görülemez. Türkiye mutlaka değeri çok büyük bir ülkedir. Bazen kıskançlıkla bazen hayranlıkla bazen husumetle bakılan Türkiye gerçeği artık dünya siyaset tarihinde göz kamaştırmaktadır.

MHP olarak nasıl bir maziye sahip olduğumuzun ziyadesiyle farkındayız. 20223 yılına çok sıkı bir şekilde hazırlanıyoruz. Her ayrıntıyı düşünerek çalışmalarımıza hız veriyoruz.

 

 

 

MHP Lideri Bahçeli EYT için tarih verip duyurdu: Bu adaletsizlik köklü bir çözüme kavuşacaktır! ile ilgili etiketler MHP EYT Devlet Bahçeli bahçeli emeklilikte yaşa takılanlar grup toplantısı