Gündem |

Mevlüt Yüksel aktardı: Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu arasında gergin dakikalar...

CHP'nin Maltepe'deki mitingine katılan SuperHaber muhabiri Mevlüt Yüksel, miting alanındaki gelişmeleri an be an aktarırken, gözlerden kaçmayan bir detayı da not aldı. Miting alanında İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş arasında esen soğuk rüzgarlar, mitinge gölge düşürdü.

Mevlüt Yüksel
Mevlüt Yüksel

CHP'nin Maltepe'de saat 18.00'da başlayacak olan 'Milletin Sesi' mitingi için hazırlıkları yavaş yavaş tamamlanırken SuperHaber muhabiri Mevlüt Yüksel, alanda mitingin nabzını tutmaya devam ediyor.

Gazeteci Mevlüt Yüksel, alandan an be an detayları aktarırken, mitinge gölge düşürecek bir detayı da paylaştı. Miting alanına gelen İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş arasındaki gerginliği belirten Yüksel, ikilinin arasında esen soğuk rüzgarları da gözden kaçırmadı.

Alanda bulunan İmamoğlu ve Mansur Yavaş, birbirlerine selam verip tokalaşmadı. Ekrem İmamoğlu'nun miting alanına geldiği an, orada oturan Mansur Yavaş'ın yüz ifadesinin asık olması dikkatlerden kaçmadı. İBB Başkanı İmamoğlu'nun alanda partililer tarafında gördüğü ilgi, Mansur Yavaş'ın daha gergin bir hal almasına neden oldu.

TOKALAŞMA DETAYI...

Mevlüt Yüksel'in alandan aktardığı görüntülerde herkesle sıra sıra tokalaşan Ekrem İmamoğlu, Mansur Yavaş'ı es geçti. CHP'nin iki il belediye başkanının arasındaki bu soğuk rüzgarlar, mitinge gölge düşürecek cinsten oldu. 

Ekrem İmamoğlu'nun ardından, diğer partililer Mansur Yavaş ile selamlaşıp fotoğraf çektirdi. Ancak Yavaş, İmamoğlu'na gösterilen ilgiyi göremedi. 

SuperHaber muhabiri gazeteci Mevlüt Yüksel de gazeteci kimliği ile hem Ekrem İmamoğlu hem de Mansur Yavaş ile fotoğraf çektirdi.