Magazin |

Meryem Uzerli'den 'evlilik' sorusuna şaşırtan cevap... Kızının babasıyla ayrıldı mı?

Eski aşkı Can Ateş ve ABD'li sevgilisinden birer kızı olan 38 yaşındaki oyuncu Meryem Uzerli, 'evlilik' açıklamasıyla şaşırttı. Yüzü olduğu mücevher firmasının Çırağan Sarayı'ndaki davetinde boy gösteren Meryem Uzerli özel hayatıyla ilgili açıklamalarda bulundu. "Aşık olursam bir gün mutlaka evleneceğim" diyen Uzerli, son ilişkisinin bittiğinin de sinyallerini verdi.

'Muhteşem Yüzyıl' dizisinde canlandırdığı Hürrem Sultan rolüyle adını geniş kitlelere duyuran ve şimdilerde ekrandan uzakta bir yaşam süren iki çocuk annesi, Türk - Alman oyuncu Meryem Uzerli, önceki akşam reklam yüzü olduğu bir pırlanta markasının tanıtımı için Çırağan Sarayı'nda düzenlenen davetteydi.

Gösterişli takıları kadar güzelliğiyle de göz kamaştıran güzel oyuncu, aşk hayatıyla ilgili de samimi açıklamalar yaptı. 2014'te eski sevgilisi Can Ateş'ten olan kızı Lara'yı kucağına alan güzel oyuncu, 2021 Ocak ayında da iki yıllık ABD'li sevgilisinden 'Lily Koi' adını verdiği kızına kavuşmuştu.

EVLİLİĞE YEŞİL IŞIK

Sevgilisinin kimliğini saklayan Meryem Uzerli, "Aşka bakış açınız nasıl?'' sorusuna "Aşk, hayatta önemli. Sağlık da önemli. Hayattayız ve mutluyuz'' dedi. 38 yaşındaki oyuncu evlilik hakkında ise "Günün birinde bunu hissedersem muhakkak evlenirim" diyerek son ilişkisinin de bittiğini ima etti.


Takvim Saklambaç'ta yer alan habere göre; Bu arada yeni dizisi için dört ay Urla'da kalacak olan güzel oyuncu, hayran kaldığı Urla'dan yatırım yapmayı da planlıyor.

Uzerli, önceki akşam gösterişli takılarının yanı sıra güzelliğiyle de kendisine yine hayran bıraktı. Sadece özel günlerde takı takan güzel oyuncu, "Küçük kızım çok hareketli olduğu için çekip boynumdan alabilir" dedi.