Magazin |

Meryem Uzerli’den Beklenmeyen Davranış! Rolü Kapmak İçin Yalan Bile Söylemiş! Sonradan Ortaya Çıktı

Canlandırdığı Hürrem Sultan karakteri ile tanınan oyuncu Meryem Uzerli MAG dergisinin ekim ayı sayısına konuk oldu. Yayınlandığı yıllarda izlenme rekorları kıran Muhteşem Yüzyıl dizisiyle yıldızı parlayan oyuncu samimi açıklamalarda bulundu.

Canlandırdığı Hürrem Sultan karakteri ile tanınan oyuncu Meryem Uzerli MAG dergisinin ekim ayı sayısına konuk oldu. Yayınlandığı yıllarda izlenme rekorları kıran Muhteşem Yüzyıl dizisiyle yıldızı parlayan oyuncu samimi açıklamalarda bulundu.

Yaptığı işi çok sevdiğini belirten güzel oyuncu tarihi bir karakter olan Hürrem Sultan'ı canlandırmasının onun için bir gurur olduğunu ifade etti.

Güzel Oyuncu Ne Söyledi

Samimi açıklamalarına devam eden güzel oyuncu Meryem Uzerli; geçmişte yer edinmiş, tarih sahnesine adını yazdırmış, etkileyici bir karakteri canlandırmanın oyunculuk kariyeri için çok önemli olduğunu ifade etti.

Hayat vereceği karakteri benimsediğini belirten oyuncu adeta karaktere bütün hayatını adadığını da ayrıca belirtti. İçinde yer alacağı projenin onun için ne kadar önemli olduğunu ifade eden güzel oyuncu Muhteşem Yüzyıl'da yer almaktan gurur duyduğunu da her fırsatta dile getirmeye devam ediyor.

Oyuncu ayrıca özel hayatı, yeni projeleri ve kendisi hakkında samimi açıklamalarda bulundu. Önemli olanın kalp olduğunu belirten güzel oyuncu kalbin iyiyse başka bir şeye gerek yoktur ifadelerini kullandı.

Oyunculuğun özünün karşı tarafa duyguyu hissettirebilmek olduğunu belirten güzel oyuncu aldığı olumlu tepkilerden oldukça memnun olduğunu işini doğru yaptığını, bu şekilde geri dönüşlerin onu çok mutlu ettiğini her fırsatta dile getirdi. Hayatında değişimin olmadığını sadece iş için seyahat ettiğini söyledi.

Unutulmayacak Set Anısı

Oyuncuya yöneltilen aklınızdan çıkaramadığınız bir set anınız var mı? sorusunu da samimi bir şekilde cevapladı. Güzel oyuncu şu ifadeleri kullandı; Bir defasında sette partneri ile birlikte gülme krizine girdiklerini bir türlü çekimi tamamlayamadıklarını söyledi. Oyuncu bir başka anısında ise ağlama sahnesi için krem kullandığını ve kremin o kadar etkili olduğunu ifade eden oyuncu birkaç gün görmekte zorlandığını anlattı. 

Meryem Uzerli ayrıca ilginç bir itirafta da bulundu. Rolü kapabilmek için ata binebildiğini söyleyen oyuncu bu açıklamalarının gerçek olmadığını ve şimdi aklına geldikçe gülümsediğini ifade etti.