Kültür Sanat |

Merakla beklenen 'Örümcek Adam Eve Dönüş Yok' filminin vizyon tarihi belli oldu

Örümcek Adam Eve Dönüş Yok filmi sinema severlerle buluşmaya hazırlanıyor. 17 Aralık Cuma günü vizyona girecek olan Örümcek Eve Dönüş Yok filminin ilk 1 dakikası izleyenlerle buluşurken sahnelerde adeta nefes kesti.

Büyük bir merakla beklenen Örümcek Adam Eve Dönüş Yok filminin ilk 1 dakikalık giriş sahnesi Sony tarafından paylaşıldı. Marvel Sinematik Evreni’ndeki üçüncü solo Örümcek Adam macerası, çoklu evrenlerin kapısını aralayacak.

Başrollerinde Tom Holland’ın yer aldığı Sony ve Marvel Studios ortak yapımı Spider Man: No Way Home (Örümcek Adam Eve Dönüş Yok) filmi 17 Aralık 2021 Cuma günü gösterimde olacak. Hayranları tarafından biletlerin kısa sürede tüketildiği film için bazı senaryoların sızdığı ve bunlarında kısa tanıtımlar olarak yayınlandığı belirtildi.

Merakla beklenen 'Örümcek Adam Eve Dönüş Yok' filminin vizyon tarihi belli oldu

Film için yayınlanan ilk 1 dakikalık giriş sahnesi, ‘Her Şey Daha Yeni Başlıyor’un tam olarak bittiği yerden start alacak. J. Jonah Jameson’ın , Spider Man’ın kimliğini açıkladıktan sonra MJ’in insanların arasında “Sen Spider Man’ın kız arkadaşı mısın?” sorularına maruz kaldığı ve hemen ardından şaşkın haldeki Peter’in gelip kendisini kurtarmasını konu alıyor.

Kısa bir süre öncesinde çıkan son haberlerde Sony’nin Tom Holland ile en az 3 film daha devam etmek istediği anlaşmaların çoktan yapıldığı ve bunun içinde Marvel Studios ile de temasların sağlandığı kaydedildi.

FİLMİN KONUSU

Spider-Man: No Way Home, kimliği açığa çıkan Örümcek-Adam'ın, bu konuda Doctor Strange'den yardım istemesiyle gelişen çetrefilli olayları konu ediniyor.

Örümcek-Adam’ın sinematik tarihinde ilk kez, mahallemizin sevimli kahramanı maskesiz ve normal hayatı ile Süper Kahraman olmanın yüksek risklerini birbirinden ayıramayacak durumda. Doktor Strange’den kendisine yardım etmesini istediğinde bu riskler daha da tehlikeli bir hal alır ve onu gerçekten Örümcek-Adam olmanın ne anlama geldiğini keşfetmeye zorlar.

FİLMİN OYUNCULARI

Başrollerinde Tom Holland'ın yer aldığı Örümcek Adam Eve Dönüş Yok filminin kadrosunda; Zendaya, Marisa Tomei, Jon Favreau, Jamie Foxx, Benedict Cumberbatch, Tobey Maguire, Kirsten Dunst, Andrew Garfield, Emma Stone, Alfred Molina, Charlie Cox, Willem Dafoe ve Thomas Haden Church yer alacak.

Sitene Ekle