Magazin

Merakla Beklenen Dizi de Gökçe Bahadır Yeniden Parlıyor! 4 Kız Kardeşin Kaderi Herkesi Üzecek

Evlilik Hakkında Herşey dizisinin ilk fragmanının gelmesinden itibaren gözler ona çevrildi ve merakla yayınlanacağı gün bekleniyor. Adından da belli olduğu üzere evlilik içerisinde yer alan aşk, sadakat, ihanet, boşanma gibi birçok konuya değinecek olması özellikle evlilerin dikkatini çekiyor.

Evlilik Hakkında Herşey dizisinin ilk fragmanının gelmesinden itibaren gözler ona çevrildi ve merakla yayınlanacağı gün bekleniyor. Adından da belli olduğu üzere evlilik içerisinde yer alan aşk, sadakat, ihanet, boşanma gibi birçok konuya değinecek olması özellikle evlilerin dikkatini çekiyor. Son fragmanının da yayına verilmesi sonucunda hepten merak uyandıran dizi de, Gökçe Bahadır Yeniden parlayacağından ve dizideki rolünde başarı sağlayacağından şüphe yok. 

Uzun Zaman Sonra Yeniden Ekranlarda

Gökçe Bahadır takriben 3 yıl üzerine yeniden ekranlara dönerek izleyen hayranlarını sevindirdi. Birçok dizi de oynayıp rolünün hakkını veren Gökçe Bahadır, Evlilik Hakkında Herşey dizisinde de başrolde olmasa da kendi imajını belli ederek yerini belirliyor. Başarılı oyuncunun bu dizi de beraber yer alacağı arkadaşları ise, Gökçe Eyüpoğlu, Tülin Ece gibi başarılı isimler. Sarp Akkaya ve Sumru Yavrucuk' un da oynayacağı bu dizinin ilk bölümü heyecanla bekleniyor. 

Dizinin Ana Teması Dikkat Çekiyor 

Evlilik Hakkında Herşey dizisinin ana teması her ne kadar evlilik üzerine olsa da aslında boşanma hukukunu ve o süreçte yaşananları ele alacak. Üstelik avukatların bu tarz davada yardım ettiği müvekkillerinin durumuna düşmesi ve onların yaşadıklarını yaşaması da anlatılacağı için heyecan dorukta. Kadın oyuncuların ön planda olduğu diziyi en çok kadınların izleyeceği tahmin edilse de reyting rekorlarının yüksek olması bekleniyor. Oldukça umut vaat eden bu dizi kardeşlerin hayatını konu alıyor. 

4 Kız Kardeşin Kaderi 

Cevher ailesinden olan 4 kız kardeşin yaşadıklarının anlatılacağı bu dizi aslında birçok şeyin de mesajını verecek. Her izleyenin kendine pay çıkaracağı bölümlerden oluşan Evlilik Hakkında Herşey dizisi 21 Eylül Salı akşamında saat 20.00 de ekranlara verilecek.