Popüler Haberler

Menajerimi Ara 37. bölüm izle

Menajerimi Ara 37. bölüm full izlenmek için yayında. 9 Mayıs 2021’de Star TV ekranlarında yayınlanan Menajerimi Ara 37. bölüm tek parça halinde Puhu TV platformunda. Peki, Menajerimi Ara 38. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Başrollerinde Barış Falay’ın oynadığı Menajerimi Ara dizisinin 37. son bölümünde; İrem’in duygularını döktüğü kağıdın Barış’ın ceketinden düşmesinden şüphelenen Dicle, ikilinin eski sevgili olma ihtimalinden iyice şüphelenmektedir. Emrah, Gülin ve Meral’e Barış ve İrem’in eski sevgili olduğunu söyleyince ortalık iyice karışır.

Dicle’nin bu haberi bir başkasından duymasını isteyemeyen üçlü, bu haberi Dicle’ye verme kararı alır. Bu sırada konuşmalarını dinleyen Tuğrul ise soluğu Ceyda’nın yanında alır. Kalp krizi geçiren oyuncusunun derin üzüntüsünü yaşayan Peride, bu durumdan Ceyda’yı sorumlu tutar. Peride’nin sert sözlerinin ardından ikilinin arası iyice gerilir.

Arzu ve Çınar arasında ise romantik bir yakınlaşma olur. Gülden Avşaroğlu, Ego Ajans’ı sürpriz bir projenin oyuncu seçmeleri için ziyaret eder. Uluslararası bir projede Türk bir karakteri canlandırmak için oyuncu arandığını duyan Kıraç harekete geçerken, Çınar ve Dicle ise kendi oyuncularını projeye sokmak için kolları sıvar. Oyuncuları Çağrı Çıtanak, Ruhi Sarı ve Onur Büyüktopçu’yu bu karakter için hazırlayan üç menajer, kıyasıya bir mücadele içine girer.

MENAJERİMİ ARA 37. BÖLÜM İZLE

Sitene Ekle

Yorumlar