Popüler Haberler

Menajerimi Ara 2. bölüm izle

Menajerimi Ara 2. bölüm Star TV ekranlarında. Menajerimi Ara 2. son bölümünü 1 Eylül tarihinde full izle tek parça halinde Puhu TV üzerinden izleyebilirsiniz.

Menajerimi Ara 2. bölüm izle yayında. Başrollerinde Barış Falay ve Canan Ergüder’in oynadığı Menajerimi Ara dizisinin 2. son bölümü 1 Eylül 2020 Salı akşamında saat 20.00’da Star TV ekranlarında yayınlandıktan sonra full izle linki tek parça halinde Puhu TV'de olacak.

Menajerimi Ara son bölümünde; İstanbul’a yeni gelen Dicle’nin içerisine girmiş olduğu son durumda menajerler ile girdiği diyaloglar ön planda yer aldı.

MENAJERİMİ ARA 2. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Nadir’in ölüm haberi herkesi yıkmıştır. Patronlar ve yakın arkadaşlar tarafından Nadir’in yası tutulurken ajansın geleceğinin ne olacağı merak konusu haline gelmiştir. Ancak tek kararı verecek kişi ise Nadir’in tek mirasçısı olan Ceylan’ın iki dudağı arasındadır.

Ajans az da olsa yoluna girmiş ve Nadir’in müşterileri işlerini tamamlamak için sıraya girmiştir. Feris’in artık yeni müşterileri vardır. Uzun yıllardır ayrı kalan arkadaşlar yeniden bir araya gelmişlerdir. Ceylan’da bir anda tüm ajansın kaderini değiştirecek bir kararın altına imzasını atmıştır.

Ekip, Nadir’i anma gününde bir araya toplanır. Bu esnada da artık tamamen unutulmaya yüz tutan eski bir oyuncu da barış’ı hedef alır. Şimdi artık tek düşünce Dicle’nin Barış’ı durdurup durduramayacağıdır.

MENAJERİMİ ARA 2. BÖLÜM FULL İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Sitene Ekle