Magazin

Meme kanseri tedavisi gören Canan Ergüder, Instagram'dan son halini paylaştı! Sağlık durumu nasıl?

Nisan ayında meme kanserine yakalandığı için rol aldığı Menajerimi Ara dizisinden ayrılmak zorunda kalan 43 yaşındaki oyuncu Canan Ergüder, kemoterapi tedavisinin beşinci aşamasının bittiğini söyleyerek sağlık durumu hakkında bilgi verdi. Ergüder, sosyal medya hesabından son halini de takipçileriyle paylaştı.

2017 yılında kendisinden 3 yaş küçük meslektaşı Kenan Ece ile hayatını birleştiren ve Demir adında bir oğlu olan oyuncu Canan Ergüder, kanserle mücadele ediyor.Nisan ayında meme kanserine yakalandığını öğrenen oyuncu Canan Ergüder, rol aldığı diziye veda etmişti.

Tedavisine devam eden Ergüder, sosyal medya hesabından son halini paylaşarak sevenlerini sağlık durumu konusunda bilgilendirdi.

5. KEMOTERAPİ BİTTİ

Instagram hesabından annesi Rukiye Ergüder ile çekildiği fotoğrafını paylaşan Ergüder, "Mama Bear & Me 5. Kemo bitti. Herşey yolunda. Arayan, soran, mesaj atan, dua eden herkese sevgiler'' notunu düştü. Ergüder'e takipçilerinden destek ve geçmiş olsun mesajları yağdı.


PERUKLU FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI  

Ünlü oyuncu geçtiğimiz ay Instagram hesabından "Soranınız çok. Küçük bir update vereyim dedim. Üçüncü kemo biter. Daha var ama ben iyiyim. Yeni saçsız halime ve saçlarıma alıştım. Her şey yolunda. Daha da başka tiplerimle ileride karşılaşırsınız diye düşünüyorum" açıklamasında bulunmuştu.