Magazin

Meltem Miraloğlu'nun Onur Akay'a açtığı tazminat davası reddedildi

‘Hayat Devam Ediyor’ dizisinde çocuk gelin rolüyle tanınan ve Türkiye'de dizi teklifleri alamayınca Amerika'ya yerleşip kendisinden 48 yaş büyük 82 yaşındaki Amerikalı Patrick Grady ile evlenen Meltem Miraloğlu'nun ses sanatçısı ve yazar Onur Akay'a açtığı tazminat davası reddedildi.

Oyuncu Meltem Miraloğlu, 2019 yılında hayatını birleştirdiği 80 yaşındaki Amerikalı Patrick Grady ile evliliğini gündeme getiren ses sanatçısı Onur Akay hakkında suç duyurusunda bulunmuş ve 50 bin dolarlık tazminat davası açmıştı.

Meltem Miraloğlu'nun Onur Akay'a açtığı tazminat davası reddedildi


50 BİN LİRALIK TAZMİNAT DAVASI AÇMIŞTI

Hayat Devam Ediyor dizisinin ardından yıldızı parlayan ve daha sonra ABD'ye yerleşip kendisinden 48 yaş büyük Patrick isimli bir Amerikalı ile evlenen ünlü oyuncu Meltem Miraloğlu, 2019 yılından bu yana kendisi hakkında köşe yazıları yazan ve magazin programlarında evliliği hakkında çeşitli açıklamalar yapan ses sanatçısı ve yazar Onur Akay'a, 50 bin dolarlık tazminat davası açmıştı. Miraloğlu, Akay’a karşı tedbir kararı alınması için İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvurmuştu.

İLK DURUŞMADA REDDEDİLDİ

Mahkeme, gerekçesini sonradan açıklamak üzere davacı Meltem Miraloğlu'nun Onur Akay'a açtığı davayı ilk duruşmada reddetti.