Magazin

Meltem Miraloğlu'nun başı üvey oğluyla derde girdi

‘Hayat Devam Ediyor’ dizisinde çocuk gelin rolüyle tanınan oyuncu Meltem Miraloğlu’na, üvey oğlu tarafından dava açıldı. Türkiye'de dizi teklifleri alamayınca Amerika'ya yerleşen ve kendisinden 48 yaş büyük 82 yaşındaki Amerikalı Patrick Grady ile evlenen Meltem Miraloğlu'nun başı üvey oğluyla derde girdi.

"Hayat Devam Ediyor" dizisiyle yıldızı parlayan Meltem Miraloğlu 2019 yılında evlendiği 82 yaşındaki Amerikalı Patrick Grady ile ilişkisiyle magazin gündeminde adından söz ettirmeye devam ediyor.

 


TÜM MAL VARLIĞINI EŞİNE BIRAKTIĞI İDDİA EDİLMİŞTİ

Geçtiğimiz aylarda evden kaçan oyuncuyu ikna etmek isteyen eşinin ona kırmızı renkte son model bir otomobil hediye ettiği konuşulmuştu. Miraloğlu'nun ayrıca ABD'li kocasına vasiyet yazdırdığı ve Patrick'in öldükten sonra tüm mal varlığının kendisine bıraktığını da iddia etmişti.

Meltem Miraloğlu'nun başı üvey oğluyla derde girdi


UçanKuş TV'de Canlı Masa isimli magazin programına katılan yazar Onur Akay, Miraloğlu'na ve ABD'li eşine dava açıldığını duyurdu.

Akay, "Patrick'in öz oğlu hem üvey annesi Meltem Miraloğlu'na, hem de öz babasına dava açtı. Babasının yaşlılık ve aile düzenini bozacak yaşam tarzı içinde olduğunu mahkemeye sunan öz oğlu, babasının hayatını ve parasını kontrol etmek için Los Angeles Yüksek Mahkemesi'ne başvurarak vasilik ve vasiyet iptal davası açtı. Meltem'in sadece babasının parası ve Green Card için evlendiğini ekleyerek, babasının Meltem'e bıraktığı servet için yazdığı vasiyetin iptalini de istedi" dedi.