Meltem Miraloğlu ile 80 yaşındaki eşinden bebek müjdesi

'Hayat Devam Ediyor' adlı dizide canlandırdığı çocuk gelin rolüyle ünlenen oyuncu Meltem Miraloğlu, 2019 yılının Eylül ayında kendisinden 48 yaş büyük 80 yaşındaki Amerikalı Patrick Grady ile nikah masasına oturmuştu. Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, Meltem Miraloğlu’nun hamile olduğunu açıkladı.

‘Hayat Devam Ediyor’ dizisinde çocuk gelin rolüyle tanınan ve Türkiye'de dizi teklifleri alamayınca Amerika'ya yerleşip kendisinden 48 yaş büyük Amerikalı Patrick Grady ile evlenen Meltem Miraloğlu'nun hamile olduğu ortaya çıktı.

Miraloğlu’nun evliliğini ilk duyuran ses sanatçısı ve magazin yazarı Onur Akay, şimdi ise Miraloğlu’nun eşi ile 5 kez tüp bebek tedavisi gördüğünü ve hamile olduğunu duyurdu.

Meltem Miraloğlu ile 80 yaşındaki eşinden bebek müjdesi - Resim : 2

5. DENEMEDE HAMİLE KALDI

Akay, “Meltem Miraloğlu, 2019 yılının Eylül ayında kendisinden 48 yaş büyük 80 yaşındaki Amerikalı zengin bir adamla evlenmişti. Aynı yıl eşi ile tüp bebek tedavisine başlayan çiftin, ilk tüp bebek tedavisinde hamilelik oluşmamıştı. Çiftin ikinci, üçüncü ve dördüncü denemelerinde ise sürekli düşükle sonuçlandı. Şimdilerde 36 yaşında olan Miraloğlu, 84 yaşındaki eşi ile beşinci kez tüp bebek tedavisi gördü ve Meltem’e 2 Ocak tarihinde embriyo transferi yapıldı. 15 Ocak tarihinde ise hamile olduğunu öğrenen Meltem Miraloğlu ve eşi Patric, bunu kutlamak için 1 haftalığına Miami tatiline çıktı. İnşallah bu sefer başarılı bir sonuç alırlar.” ifadelerini kullandı.

Meltem Miraloğlu ile 80 yaşındaki eşinden bebek müjdesi - Resim : 3

 

Meltem Miraloğlu ile 80 yaşındaki eşinden bebek müjdesi ile ilgili etiketler Meltem Miraloğlu