Magazin

Melike İpek Yalova Altuğ Gültan neden boşandı?

Oyuncu Melike İpek Yalova ile yapımcı eşi Altuğ Gültan boşandı. Magazin gündeminde çok konuşulan ayrılık sonrası ikilinin takipçileri de sosyal medyadan gelişmeleri takip ediyor. Melike İpek Yalova ayrılık iddialarını doğrulamasının ardından 16 Mart'ta boşanma davası açımıştı.

Melik İpek Yalova Altuğ Gültan neden boşandı sorusu, bugün magazin gündemine düşen haber sonrası merak ediliyor. Son olarak Bir Zamanlar Çukurova dizisinde oynayan güzel oyuncu Melike İpek Yalova yapımcı eşi Altuğ Gültan ile anlaşmalı olarak boşandı.

 Hürriyet'ten Özge Eğrikar'ın haberine göre; Son olarak Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Müjgan karakterine hayat veren Melike İpek Yalova, sosyal medya üzerinden ayrılık haberlerini doğrulamasının ardından 16 Mart’ta İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvurarak boşanma davası açtı.

Görülen davada duruşmaya taraflar avukatlarıyla katıldı. Hâkimin “Boşanma konusunda kararlı mısınız?” sorusu üzerine Yalova “Boşanma konusunda anlaştık. Anlaşmalı olarak boşanmamıza karar verilsin” dedi. Altuğ Gültan da boşanmak istediğini ifade etti.

Beş dakika süren duruşma sonucu kararını açıklayan mahkeme, çiftin anlaşmalı olarak boşanmalarına hükmetti.

Yorumlar