Gündem |

Melik Yiğitel'den Aytun Çıray'a: Haddini bil, hadsiz!

Türk Medya Ankara temsilcisi Melik Yiğitel ile İYİ Parti'li Aytun Çıray arasında CNN Türk canlı yayınında büyük bir gerilim yaşandı... Aytun Çıray’ın stüdyoda bulunan konuklara “Sizinle uğraşamam” demesi üzerine Melik Yiğitel, İYİ Parti'li vekile ateş püskürdü...

CNN Türk’te Başak Şengül’ün sunduğu Akıl Çemberi programında tansiyon yükseldi.

SuperHaber programcısı Hulki Cevizoğlu,  Prof. Dr. Hasan Basri Yalçın, kamuoyu araştırmacısı Hakan Bayrakçı ile Türk Medya Ankara Temsilcisi Melik Yiğitel’in stüdyo konuğu olduğu programa İYİ Parti İzmir Milletvekili Aytun Çıray telefon ile bağlandı.

Aytun Çıray’ın cevap hakkını kullanmak için bağlandığı programda sadece Hulki Cevizoğlu'nu muhatap alması ve diğer konuklara “Sizinle uğraşamam” demesi üzerine ortam bir anda gerildi.

Çıray’ın konuşmasına izin vermeyen ve sözlerini geri almasını isteyen Yiğitel, “Aytun Bey, kapatın. Bu ne içim cümle? Haddini bil, hadsiz!” dedi.

KONUŞMASINA İZİN VERMEDİ

Moderatör Başak Şengül'ün, “Melik Bey sakin olalım, Aytun Bey cevap hakkını kullanmak istedi. Beni de zor duruma düşürüyorsunuz” diyerek gerginliği yatıştırmak istemesine karşın Melik Yiğitel, “Sizinle uğraşamam cümlesini geri alacak. Kapat kardeşim! Çok ağır bir cümle bu. Ne demek sizinle uğraşamam. Sen kimsin?” diyerek bağırdı.

Yaşanan bu tartışma sonrası Aytun Çıray'ın telefon bağlantısı sonlandırılırken, programa ara verildi.