Magazin |

Melek Mosso'nun yerine konser veren Seda Sayan bando takımı ve güllerle karşılandı

Ünlü şarkıcı Melek Mosso'nun Isparta Uluslararası Gül Festivali'ndeki konseri iptal edilmişti. Tartışma yaratan bu olayın ardından Mosso'nun yerine sahne alacağı duyurulan Seda Sayan, hava muhalefeti nedneilye 3 Haziran'daki konsere gidememişti. Bugün Isparta'ya giden Sayan, bando takımı ve çiçeklerle karşılandı, üzerine gül yaprağı atıldı. Festivalde Seda Sayan ve Işın Karaca konser verdi.

Melek Mosso'nun bir gruptan gelen tepkilerin sonrasında Isparta'daki konserinin iptal edilmesi günlerdir ülkenin en çok konuşulan konuları arasında yer almıştı.

2022 Uluslararası Gül Festivali kapsamında, Mosso'nun yerine 3 Haziran'da Seda Sayan'ın sahne alacağı duyurulmuştu. Hava muhalefeti nedeniyle konser günü Isparta'ya gidemeyen Seda Sayan, bugün kentte kalacağı otelin önünde bando takımı ve çiçeklerle karşılandı, üzerine gül yaprağı atıldı.

Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin Gözgün tarafından çiçek takdim edilen Sayan, burada gazetecilere yaptığı açıklamada, daha önce geleceğini ancak hava muhalefeti nedeniyle konserinin iptal olduğunu söyledi. Sayan, 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda gerçekleştirilen konserde, sevilen parçalarını Ispartalı müzikseverler için seslendirdi.

Konserde, Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen ve eşi Şadiye Başdeğirmen, Sayan'a hediyeler takdim etti. Seda Sayan'ın konserinin ardından Işın Karaca sahneye çıktı.

AA

 

 

 

 

 

 

 

Sitene Ekle