Gündem

Mehmetçik'e bağışları PKK'lılar mı engelliyor...

Sosyal Medya'da ''14 Şubat'ta Sevgilimiz ''Mehmetçik'' Olsun'' şeklinde başlatılan kampanya vatandaşlardan büyük ilgi gördü. Ancak FETÖ ve terör örgütü PKK bağlantılı hesaplar manipülasyon yaparak vatandaşların kafasını karıştırmaya çalışıyor.

Vatandaşlar tarafından büyük ilgi gören kampanyaya katılmak isteyenler Mehmetçik Vakfı'na 10 TL bağış yapabilmek için ''Mehmetçik'' yazıp 2582'ye gönderebiliyor.

Ancak askerlerimize yardım gitmesini istemeyen terör örgütleri yandaşları sosyal medyada kampanya ve verilen numaraların doğru olmadığına dair paylaşımlar yaparak vatandaşların bağış yapmasını engellemeye çalışıyor.

Yaşanan gelişmeler üzerine Mehmetçik Vakfı da sosyal medya hesabından bir duyuru yayınladı. Yapılan paylaşımda 2582'ye sms ile yapılan her bağışın Mehmetçik Vakfı'na 10 TL olarak ulaştığı belirtildi.

Yorumlar
Günün Videosu
Adana'da organize suç örgütüne yönelik şafak vakti operasyon düzenlendi. KOM ekipleri tarafından gerçekleşen operasyonda çok sayıda şüpheli evlerinde yakalanarak gözaltına alınırken nefes kesen anlar saniye saniye polis kamerasına yansıdı. İşte o hareketli dakikalar...