Gündem

Mehmetçiği aşağılayan vekiline Habertürk'ü paravan yaptı!

Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal'ı ziyaret eden CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Türk ordusuna yönelik söylenilen sözler nedeniyle RTÜK tarafından Habertürk'e verilen cezaları değerlendiren Kılıçdaroğlu, "Yasaları beğenmedikleri medya organları üzerinde acımasızca uygulamak. Söylemek istedikleri hukuk reformu bu galiba" dedi.

Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal'ı ziyaret eden CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Kılıçdaroğlu'nun konuşmasından satır başları:

Medyanın özgür olması lazım. Yandaş medya diye bir kavramın olmaması lazım. Ahlaki olarak da demokratik olarak da bu tür kavramlardan Türkiye'nin kurtulması lazım. Sözünü ettikleri hukuk reformu bu galiba. Yasaları beğenmedikleri medya organları üzerinde acımasızca uygulamak, söylemek istedikleri hukuk reformu bu galiba. Türkiye'yi biraz daha geriye götürmek... Ne yaparlarsa yapsınlar Türkiye'ye demokrasiyi, hukuku getirmeye kararlıyız dostlarımızla beraber.

Yorumlar
Günün Videosu
Küçükçekmece'de yavru kedileri yakalayıp yediği öğrenilen Japon uyruklu D.M. mahalleli tarafından linç edilmek istendi. Para cezası verilen D.M'nin ifadesinde kedileri boğup yediğini söylediği belirtilirken, sınır dışı edileceği öğrenildi.