Magazin

Mehmet Ali Erbil'e destek çıkan Seren Serengil'den Seda Sayan açıklaması

Mehmet Ali Erbil, eski dostu Seda Sayan için, "Geçmişi temiz olsa iftar programı da sunardı.'' dedi. Sayan ise, Mehmet Ali Erbil'e "Tuğba ile evli iken hizmetli masum kıza tecavüz ettiğinde sessiz kaldığım için geçmişimin kirli olduğu doğrudur" şeklinde karşılık verdi. Eski dostların açıklamalarının ardından araya giren Seren Serengil, Sayan'ı hedef alarak ''Bende bu arsızların tapeleri var!'' diyerek şoke etti.

Mehmet Ali Erbil, sosyal medya hesabından Seda Sayan'ı hedef alarak "Geçmişi biraz daha temiz olsaydı iftar programı da sunardı. Helal olsun televizyonlar reyting alamayan bu kadını hala çalıştırıyor" ifadelerini kullanmıştı.

Seda Sayan ise Mehmet Ali Erbil'in açıklamalarına, ''Tuğba ile evliyken evdeki hizmetli masum kıza tecavüz ettiğinde sessiz kaldığım için geçmişimin kirli olduğu doğrudur. Bence işine bak, ruhunu arındır. Ayrıca bu olayda benim geçmişimi kirli yapmaz. Zaten boşanma nedenin bu olay olduğu için tüm yakınındaki eşlerin ailen herkes olaya vakıftı. Hepsi seni kurtarma peşindeydi. Ben dış kapının dış mandalıydım. Geçmişi kirli olan sensin. Bence işine bak, ruhunu arındır. Dua et çocuklarının hatırına. Allah'tan af dile benden değil'' sözleriyle karşılık vermişti.

Seda Sayan

 
Seren Serengil ise Sayan’ın geçmişiyle ilgili bir takım iddialarda bulunarak sosyal medya hesabından “Mehmet Ali, seni üzeni üzerim. Hele pavyondan çıkıp, yemediği halt kalmamış, zamanında zengin iş adamlarına kadın ayarlayan peşkeş çekenleri hiç affetmem. Sana attıkları iftirayı onlar ispat edemezler ama bende bu arsızların tapeleri var. Sana bir laf daha ederlerse onları yayınlarım” şeklinde bir paylaşımda bulunmuştu.

Seren Serengil

 

O SÖZLERİ SEDA SAYAN'A DEĞİLMİŞ

Seda Sayan'ın iddiaları sonrası Mehmet Ali Erbil'e destek çıkan Seren Serengil, yaptığı paylaşımı dört dakika içerisinde sildi. Merak konusu olan paylaşımıyla ilgili Günaydın'a konuşan Seren Serengil, paylaşımında söz konusu bahsi geçen ismin Seda Sayan olmadığını, birkaç kişinin daha bu tarz yorumlar yaptığını görünce Mehmet Ali Erbil'i savunma amaçlı bir açıklamada bulunduğunu belirtti. Serengil, Mehmet Ali Erbil'i çok sevdiği için böyle bir paylaşım yaptığını da sözlerine ekledi.