Mehmet Ali Çelebi, Memleket Partisi'nden istifa etti

Memleket Partisi İzmir Milletvekili Mehmet Ali Çelebi, partisinden istifa ettiğini açıkladı. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Çelebi, partisine sert eleştirilerde bulundu.

İzmir Milletvekili Mehmet Ali Çelebi, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Memleket Partisi'ni eleştirdi.

PARTİSİNE ELEŞTİRİLERDE BULUNDU

Çelebi, "Israrlı uyarılarıma rağmen 'ben' değil 'biz' olamadığımızdan, kuruluş ilkelerine rotasına aykırı tutum ve söylemlerden, parti kurulları işletilmeyerek ortak akıl devre dışı bırakıldığından, partinin büyümesi azimle devam ettirilmediğinden, gençlerin dinamizmine ve heveslerine ket vurulduğundan, iftira üreten ve yayan, ayrımcılık yapan kişilere disiplin işletilmeyerek göz yumulmasından ötürü Memleket Partisi üyeliğinden Istifa ediyorum" dedi.

Mehmet Ali Çelebi, Memleket Partisi'nden istifa etti

Partinin kurucuları arasında yer aldığını anımsatan Çelebi, "Partimizin her üyesi ailemdendir. Hepsi başımın tacıdır. Azimli çalışmalarıma hepsi şahittir. Bu istifanın ardından sorunların çözümüne vesile olması dileklerimle başarılar diliyorum" dedi.

Mehmet Ali Çelebi, Memleket Partisi'nden istifa etti ile ilgili etiketler İzmir istifa izmir milletvekili Memleket Partisi Mehmet Ali Çelebi