MEB harekete geçti: Kuran-ı Kerim’e saygısızlık yapan liseliler disipline sevk edildi!

Antalya'nın Serik ilçesinde bir lisede gençlerin sınıfta Kur'an-ı Kerim'i top yerine kullanıp oyun oynamasının görüntüleri, sosyal medyada büyük tepki çekti. Okul yönetiminin acil olarak toplanmasının ardından 4 öğrenci disipline sevk edilirken, konuyla ilgili müfettiş görevlendiren İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından okul hakkında idari soruşturma başlatıldı.

Antalya'nın Serik ilçesindeki bir lisede sınıftaki öğrencinin Kur'an-ı Kerim'i havaya attığı, diğer öğrencinin de tekme vurduğu anların görüntüsü cep telefonu kamerası ile kaydedildi

YÖNETİM ACİL OLARAK TOPLANDI

Görüntülerin sosyal medyada yer almasıyla okul yönetimi acil olarak toplanarak öğrencileri disiplin kuruluna sevk etti. Olay sonrası sosyal medyada paylaşılan görüntüler büyük tepki çekti.

MEB harekete geçti: Kuran-ı Kerim’e saygısızlık yapan liseliler disipline sevk edildi!

OKUL HAKKINDA DA İDARİ SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Öte yandan, İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından konuyla ilgili müfettiş görevlendirildiği, 4 öğrencinin disipline sevk edildiği ve okul hakkında da idari soruşturma başlatıldığı öğrenildi.

MEB harekete geçti: Kuran-ı Kerim’e saygısızlık yapan liseliler disipline sevk edildi! - Resim : 2

 

 

MEB harekete geçti: Kuran-ı Kerim’e saygısızlık yapan liseliler disipline sevk edildi! ile ilgili etiketler lise Öğrenci video MEB soruşturma kuranı kerim