Magazin |

Mazhar Alanson'un eşi Afife Biricik Suden'i yıkan ölüm

MFÖ grubunun solisti Mazhar Alanson'un 2003 yılında hayatını birleştirdiği eşi Afife Biricik Suden, spor hocası ve yakın arkadaşı olan Yiğit Kuşbeygi'nin vefatı ile kahroldu.

Mazhar Alanson'un eşi Biricik Suden'in spor hocası ve aynı zamanda 28 yıllık yakın arkadaşı olan Yiğit Kuşbeygi, yaşamını yitirdi. Dostunun vefatı ile sarsılan Suden, acı haberi Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla duyurdu.

Kuşbeygi ile birlikte çekilen eski fotoğraflarını yayınlayan Biricik Suden, "28 yıllık canım, dostum, kardeşim, spor hayatımın sebebi, en güldüğüm, dertlerimizi bile gülerek paylaştığımız kıymetlimi kaybettim. Çok üzgünüm... Yaşadığım sürece özleyeceğim ve hep yakınımda olacak. Yiğit Kuşbeygi..." ifadelerini kullandı.

58 yaşındaki Suden, ardından sözlerine, "Altın kalpli güzel insan, Yiğit Hocam... Seni çok çok özleyeceğiz. Çok çok özel bir insandın. Ne erken bıraktın bizi... Nur içinde yat" şeklinde devam etti.

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Afife Biricik Suden (@biriciksuden)'in paylaştığı bir gönderiSeray Sever, Gül Erçetingöz, Pınar Altuğ, Arzum Onan, Demet Evgar, Siren Ertan, Ayşe Özyılmazel, Deniz Akkaya, Başak Dizer, Zeynep Mansur, Tanju Babacan gibi isimlerin de aralarında bulunduğı takipçileri Biricik Suden'e başsağlığı mesajları ile destek oldu.