Medya

Maymunlar Cehennemi: Savaş filminin konusu nedir, oyuncuları kimlerdir? Nerede çekildi?

21 Eylül Kanal D yayın akışında yer alan Maymunlar Cehennemi: Savaş adlı filmin konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Maymunlar Cehennemi: Savaş hangi kanalda? Maymunlar Cehennemi: Savaş oyuncuları kimlerdir?

21 Eylül Kanal D yayın akışında yer alan Maymunlar Cehennemi: Savaş adlı filmin konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Birbirinden değerli birçok oyuncunun oynadığı Maymunlar Cehennemi: Savaş 2017 yılında vizyona girmiştir..

MAYMUNLAR CEHENNEMİ: SAVAŞ FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti'nde Kobo'nun ihanetine uğrayarak, ırkından büyük kayıplar veren Sezar, insanlığın onları affetmeyeceğini bilerek savaşa hazırlanıyordu. 3 yıl sonra gelen devam filmi Maymunlar Cehennemi: Savaş, bizi bir önceki filmi bıraktığımız yerden alıyor ve savaşın ortasına götürüyor. Sezar her ne kadar savaşmak istemeyip, barışı seçse de, insanlık adına savaşan Albay, acımasızlığı ile nam salıyor ve maymunların kökünü kazımak için her türlü yolu deniyor. Ancak Sezar'ın da Albay karşısında boyun eğmeye niyeti yok. Şimdi iki ırkın da geleceğinin kaderi bu yüzleşmeye bağlıdır...

2011 yılında Maymunlar Cehennemi: Başlangıç filmiyle yeniden başlatılan seriye, 2014 yılında vizyona giren Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti filmiyle devam edilmişti.

MAYMUNLAR CEHENNEMİ: SAVAŞ FİLMİNİN OYUNCULARI KİMLERDİR?

Yönetmen: Matt Reeves

Oyuncular: Andy Serkis, Woody Harrelson, Steve Zahn

Tür: Bilimkurgu, Aksiyon, Macera

Yapım Yılı: 14 Temmuz 2017 / 2s 20dk