Gündem |

Mavi Marmara şehitlerine manyak diyen Cem Küçük paniğe kapıldı

Katıldığı televizyon programında Mavi Marmara'da bulunan vatandaşlara ''manyak'' diyen Cem Küçük'ün sözleri büyük tepki çekmişti.

Katıldığı televizyon programında Mavi Marmara'da bulunan vatandaşlara ''manyak'' diyen Cem Küçük'ün sözleri büyük tepki çekmişti.

Tepkilerin ardından paniğe kapılan Küçük, videonun amacından saptırıldığını iddia ederek kendini savundu. Videonun kasıtlı olarak amacından saptırıldığını iddia eden Cem Küçük Twitter hesabından açıklama yaparak özür diledi.

Cem Küçük '' Gittiğim her yerde İHH'yı ve 2013'te Somali'ye ziyaretimi hep anlatmışımdır. Dolaşıma sokulan videoyu tamamen amacından saptırılıyor.Mavi Marmara'da şehit düşenlere manyak demem mümkün müdür? O insanları her yerde savunan insan benim.İsrail'i benim kadar eleştiren ikinci bir yazar asla olmamıştır. Bir Müslüman olarak Mavi Marmara'yı savunmayacak kimse yoktur.Başını sonunu anlamadan benim Mavi Marmara'da şehit düşenlere manyak diyeceğimi düşünmek ancak kötü niyettir.Devlet nezdinde ve o şehitlerimizin hakkını savunmamak deliliktir. Ki Devlet bilir ki, bunu en çok savunan benim.Bir Müslüman olarak gittiğim her yerde Müslümanların özgüvenli olması gerektiğini ve cesur olmaları gerektiğini anlatan benim.Ha, Türk devleti yeri geldiğinde İsrail'le arası iyi olması gerekiyorsa buna hükümet ve Erdoğan karar verir.Dolaşıma sokulan videonun son derece kötü niyetlidir.Buna rağmen yanlış anlaşılmadan ötürü Mavi Marmara'daki kardeşlerimizin hepsinden ama demeden özür dilerim.'' ifadelerini kullandı.