Magazin

Masumlar Apartmanı'nın İncisi Farah Zeynep Abdullah korkuttu! Ameliyata alıp, yerine diktiler...

Geçtiğimiz günlerde sezon finali ile ekrana gelen Masumlar Apartmanı dizisinde hayat verdiği İnci karakterinin ölümüyle diziye veda eden güzel oyuncu Farah Zeynep Abdullah'a nazar değdi! Ünlü oyuncu geçirdiği talihsiz bir kaza sonucu ameliyata alındı. İşte Farah Zeynep Abdullah'ın geçirdiği kaza ve sağlık durumu ile ilgili detaylar....

Bu sezonun başında TRT1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Masumlar Apartmanı'nda baş karakterlerinden İnci'ye hayat veren 31 yaşındaki Farah Zeynep Abdullah, sezon finalinde diziye veda etmişti. Abdullah'ın 1,6 milyon takipçili Instagram hesabından yaptığı paylaşım sevenlerini korkuttu.


KAVGA EDEN İKİ KÖPEĞİNİN ARASINDA KALDI 

İki köpeği kavga ederken araya giren güzel oyuncu talihsiz bir kaza geçirdi. Parmakları sargılı bir şekilde çekildiği karesini sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

SERÇE PARMAĞI KIRILDI, TIRNAĞI KOPTU


Farah Zeynep Abdullah, köpeklerinin kavgası sırasında araya girdiği için serçe parmağının kırıldığını ve baş parmak tırnağının çıktığını Instagram hesabından yayınladığı görsel ile açıkladı.

farah zeynep abdullah

SARGILI PARMAKLARINI PAYLAŞTI

Farah Zeynep Abdullah, yaptığı paylaşımına; "Fotoğraf koyamadım Eylül'le Boldi kavga ederken araya girdim. Serçe kırık, baş parmak tırnağı çıktı. Diktiler falan, olay olaylar" notunu düştü.

Abdullah'a hastanede müzisyen arkadaşı DJ Artz refakat etti.

farah zeynep abdullah

Güzel oyuncunun paylaşımlarının ardından sevenleri çok sayıda geçmiş olsun mesajı gönderdi. Hayranlarının mesajlarına kayıtsız kalmayan Abdullah şu açıklamayı yaptı;

"Geçmiş olsun dilekleriniz için çok teşekkürler. İki köpeğim ciddi kavga etti, zar zor ayırdım. O karmaşa sırasında bayağı darbe aldım. Bayağı kopuyormuş baş parmağım. Tırnak sallanıyordu. Avucumda tutarak gittim hastaneye ya, şok oldum. Serçe de yarılmış, kırılmış. İnanamıyorum hala... Hemen 1 buçuk saat süren ameliyata aldılar, tırnağı falan yerine diktiler. İki gün kaldım hastanede, bugün çıktım. Siz siz olun; köpüşler kavga ediyor görürseniz suyla ayırın. Benim boşluğuma geldi.''

MASUMLAR APARTMANI'NA VEDA ETTİ

Ekranların sevilen dizisi Masumlar Apartmanı TRT1'de salı akşamı yayınlanan bölümü ile uzun bir sezonun ardından tatile girdi. Başrollerinde Merve Dizdar, Ezgi Mola, Birkan Sokullu ve Farah Zeynep Abdullah gibi isimlerin yer aldığı Masumlar Apartmanı dizisinden, İnci karakteri son bölümde trafik kazası geçirerek olay yerinde hayata gözlerini yumdu.

 
Bir süredir diziden ayrılacağı konuşulan İnci karakterine hayat veren Farah Zeynep Abdullah sosyal medya hesabından iddialara son noktayı koyarak, "İnci’nin yolculuğu burada bitti, her zaman kalbimde ayrı bir yeri olucak. " notunu paylaştı.

Dizinin sezon finali yapmasının hemen ardından ünlü oyuncu sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı;

''Şunu bilmenizi isterim abuk subuk şunu dedi bunu dedi diye yazılan ve benim ağzımdan duymadığınız hiçbir cümle gerçek değil. İnci’nin yolculuğu burada bitti, her zaman kalbimde ayrı bir yeri olucak. Müthiş bir ekiple, çok değerli bir yolculuktu.''