Magazin

Masumlar Apartmanı'ndan Ceylan rolü için müthiş taktik! O isim için aksiyon tavan yaptı!

Masumlar Apartmanı dizisinin yeni sezonu hayal kırıklığı yaratmaya devam ediyor. Geçtiğimiz sezona damga vuran dizinin yaşadığı düşüş sonrası yapımcı şirketten müthiş bir taktik geldi.

Diziye yeni katılacak olan Ceylan karakterinin kim olacağı konusunda tartışmalar sürerken OGM Pictures'ten büyük bir atılım geldi. Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından uyarlanan bir başka dizi Camdaki Kız dizisinin yeni sezona bomba gibi bir giriş yapması Masumlar Apartmanı'na da ilham kaynağı oldu. Ceylan karakteri için Hayri taktiği uygulanacak.

Yeni sezonda izleyiciden çok büyük eleştiriler alan Masumlar Apartamanı'nı bu bariz düşüşten kurtaracak yol belirlendi. Dizide her şey kötüye giderken Naci'nin dönmesi bile reytinglerin düzelmesine yardımcı olmadı. Eski günlerine dönmek isteyen TRT 1'in sevilen dizisi, tıpkı Camdaki Kız Hayri gibi bir taktik uygulayak yoluna devam edecek.

D-Smart GO - Masumlar Apartmanı

Diziye olan merakı had safhada tutacak olan taktik ise Ceylan karakteri üzerinden işlenecek. Masumlar Apartmanı Ceylan karakteri için Özgü Namal'la görüşüldüğü basına sızmıştı. Ancak yazılıp çizilenlere bakılırsa Özgü Namal'ın Masumlar Apartmanı'na katılması biraz sürecek.

Bu süreci iyi değerlendirmeyi düşünen dizinin yapımcısı OGM Pictures ise tıpkı Camdaki Kız Hayri'yi oynayan Cihangir Ceyhan'ın diziye katılım sürecinde olduğu gibi merakı uzun süre tutarak Ceylan karakterine tutunmayı planlıyor.

Masumlar Apartmanı Ceylan kim, kim oynuyor? - SonHaberler

Dizide Han'ın eski sevgilisi Ceylan karakterinin senaryoya sokularak düşen reytinglerin geri alınması planlanırken uygulanacak taktik ise yukarıda dediğimiz gibi Camdaki Kız Hayri gibi olacak.

Bu müthiş aksiyon ve geri dönüşün karşılığı ise Masumlar Apartmanı'nın ilerleyen bölümlerindeki reytinlerinde kendini belli edecek.