Yaşam

Masumlar Apartmanı Gülben'inden Şok İnci İtirafı: O Ağır Rollerin Kadını Değil...

Masumlar Apartmanı 2. yeni sezonu ile izleyenlerinin karşısına yeniden çıkarken Gülben karakterini canlandıran Merve Dizdar, dizide İnci karakterini canlandıran Farah Zeynep Abdullah ile ilgili olarak şok bir itirafta bulundu.

TRT 1 ekranlarının en çok izlenen dizilerinden Masumlar Apartmanı 2. yeni sezonu ile izleyenlerinin karşısına çıktı. Dizide Gülben karakterine hayat veren Merve Dizdar oyunculuğu ile tam not almaya devam ederken geçen sezonunda örnek gösterilen isimleri arasında yer aldı.

Şimdiden Masumlar Apartmanı dizisinin yeni sezonunda ne gibi gelişmelerin yaşanacağı merak edilirken Gülben karakterinin yeniden ön planda olmasına kesin gözüyle bakılmakta. Aile içerisinde mutluluğa en yakın kişi olarak gösterilen Gülben, bakalım ne anlamda bunu kanıtlayabilecek.

Merve Dizdar yeni sezon hakkında yaptığı ilk açıklamasında, “Kayıplar her zaman insanları değiştirir. Aile çok büyük bir şok yaşadığından dolayı bende Gülben’in mutlu olabileceğini sanmıyorum” diyerek az da olsa ipucu verdi.

İnci karakterini canlandıran Farah Zeynep Abdullah’ın ayrılığı konusunda itirafta bulunan Dizdar, “Gerçektende her sahnede yönetmenimiz bizlere çok yardımcı oluyor. Elbette konsantrasyon eksikliği yaşıyoruz.” ifadelerine yer verdi.

Farah Zeynep Abdullah daha önceki açıklamalarında diziden ayrılışının nedeni olarak İnci karakterinin yaşamış olduğu psikolojik durumları kaldıramadığını gerekçe göstermişti. Ancak Dizdar’ın son açıklamaları sonrasında aslında Farah Zeynep Abdullah’ın kolay yolu seçerek ağır rolleri kaldıramadığını itiraf etmiş oldu.