Gündem

Masumlar Apartmanı Dizisi İzleyicileri Senariste Kızgın! Bu Sahneye Yürek Dayanmaz! Öyle Bir Yerden Vurdular ki! Yürek Dayanmaz

Masumlar Apartmanı bu sezonun en çok ses getiren dizilerinden oldu. Dizideki karakterler ve onları canlandıran oyuncularının başarısı a dikkatlerden kaçmıyor. Ancak son bölümlerde izleyiciler senariste yüklenmeye başladı.

Masumlar Apartmanı bu sezonun en çok ses getiren dizilerinden oldu. Dizideki karakterler ve onları canlandıran oyuncularının başarısı a dikkatlerden kaçmıyor. Ancak son bölümlerde izleyiciler senariste yüklenmeye başladı.

Özellikle 34. bölümün fragmanının yayınlaması ile birlikte Safiye karakterinin geçirdiği dönüşüm izleyicilerden tepki topladı. Fragmanda Gülben çok yüksek sesle bağırıp kriz geçiriyor.

Gülben Bir Türlü Mutlu Olamadı

 

Safiye ve Gülben karakterlerinin çalkantılı ilerleyişi seyircileri çok kızdırmışa benziyor. Seyircilerden birisinin yaptığı sosyal medya yorumuna göre Gülben ne zaman mutlu olsa Safiye, Safiye ne zaman mutlu olsa Gülben krize giriyor.  İkisi birden mutluluk ihtimali görününce de olanlar Han'a oluyor ve o şirazeden çıkıyor. Bu durumdan bıkmış görünen seyirciler artık dizide daha mutlu sahneler beklediğini de vurguluyor. 

Bir türlü mutlu olamayan ve sürekli dengesizlik gösteren Safiye'nin son bölümde Naci'yi eve alması seyircileri sevindiren gelişmelerden birisi oldu. Seyirciler artık daha çok bu tür sahnelerin dizide yer almasını beklediklerini belirtiyor.

Safiye ve Gülben'in mutlu olması ve artık evlenmesi de beklenen gelişmelerden birisi. Tabi ki Han'ın da daha iyiye yönelip mutlu olması da isteniyor. Kısacası sürekli kriz geçirme ve bağırma sahnelerinin yer alması seyircileri biraz kızdırdı.

Sezon Finali Ne Zaman Yayınlanacak?

 

Masumlar Apartmanı dizisi de 2 Haziran tarihinde sezon finali yapacak. Bu durum da seyircilerin üzüldüğü konulardan birisidir. Çünkü dizi çok beğeniliyor ve her bölümü merakla bekleniyor.

Artık yayınlanan yeni bölümlerde de karakterlerin daha fazla aşırıya kaçmadan mutlu ve sakin göründükleri sahnelerin istendiği açıkça belli oluyor. Bu uyarının senaristi ne kadar etkileyeceği şüpheli ama dizi izleyicilerinden gelen talepler bu yönde devam ediyor.  

Yorumlar
Günün Videosu
Marmara Denizi’nin kabusu olan deniz salyasını temizleme çalışmaları devam ediyor. Denizi kaplayan müsilajın, denizde oluşturduğu tahribat son haliyle havadan görüntülendi.