Popüler Haberler

Masumlar Apartmanı 34. bölüm izle

Masumlar Apartmanı 34. bölüm izlemek için yayında. 18 Mayıs akşamında TRT 1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı 34. son bölüm kesintisiz olarak Youtube platformu üzerinden izlenebilir. Peki, Masumlar Apartmanı 35. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Başrollerinde Birkan Sokullu ile Farah Zeynep Abdullah’ın oynadığı Masumlar Apartmanı 34. son bölüm ile 18 Mayıs akşamında TRT 1 ekranlarında yayınlandı.

Masumlar Apartmanı son bölümünde; Safiye, bir yandan Naci’ye yeniden kavuşmuş olmanın mutluluğunu yaşarken diğer yandan da hastalığının ciddiyetini sorgulamaktadır. Gülben, saldırıya uğrayan Esat için kendini aşması gereken bir durumla yüz yüze kalmıştır.

Naci’nin gerçeği Safiye’ye söylemiş olmasından korkan Han da artık diken üstündedir. Halbuki korktuğundan bile büyük bir tehlike çat kapı onu beklemektedir. Üniversite yüzünden Neriman’la farklı şehirlerde yaşayacakları endişesi, Ege’ye şok bir karar aldırmak üzeredir.

MASUMLAR APARTMANI SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Han, sonunda Naci’yi doktora götürür ancak hiç beklemediği bir durumla karşılaşır ve panikler. Safiye ise evde Okşan’la baş etmeye çalışırken bir yandan da Anıl’dan öğrendiklerinin şoku içindedir.

Her zamanki gibi Gülben duruma el atar fakat işler daha da karışır. Han, başına gelecekleri kabullenmiş, artık kaçınılmaz sonu geciktirme derdindedir. İnci’yle baş başa şehirden biraz uzaklaşmak ister. Gittikleri yerde İnci’nin söylediği şey ise içinde bulunduğu çıkmazın karanlığına güneş gibi doğar.

Sitene Ekle

Yorumlar