Popüler Haberler |

Masumlar Apartmanı 31. bölüm fragmanı

Masumlar Apartmanı 31. bölüm fragmanı izlenmek için yayında. 20 Nisan 2021 Salı akşamı TRT 1'de yayınlanan Masumlar Apartmanı yeni bölüm fraganı merak ediliyor. Han'ın bodrumda sakladığı kişinin Naci çıkması aslında diziyi izleyenleri pek şaşırtmasa da dizinin takipçileri Masumlar Apartmanı 31. bölüm fragmanı izlemek için şimdiden harekete geçti.

Masumlar Apartmanı 31. bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusu, dizinin son bölümünün 20 Nisan akşamı yayınlanmasının ardından merak ediliyor. Farah Zeynep Abdullar, Ezgi Mola ve Birkan Sokullu'nun rol aldığı ve her Salı TRT 1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı 31. bölüm fragmanı izlemek isteyenler dizinin sosyal medya hesaplarına akın etti.

Esra'nın başına gelenlerin ardından apartmandaki herkes farklı birinden şüphelenir. Esra, bunu kendisine yapanın Han olduğuna emindir ve bunu kanıtlanmak için elinden geleni yapar. Safiye'nin aklındaki isim ise bir başkasıdır. Esat'ın yokluğuyla iyice endişeye kapılan Gülben'in odağı ise hiç beklenmedik birine kayar.

Masumlar Apartmanı 30. yeni bölümünde neler olacak?

Neriman, kendini tamamen kapatmışken Ege'nin yaptığı bir hamle işin seyrini değiştirir. Bu sırada başka bir radyoyla görüşmeye giden İnci, bu yeni işin Han üzerindeki etkisinden habersizdir. Han ise, her şeyin kontrolü dışında gelişmesinin sıkıntısı içindeyken ailesi için yeni bir tehditle karşı karşıya gelir

MASUMLAR APARTMANI 31. BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ

 

Sitene Ekle