Popüler Haberler |

Masumlar Apartmanı 26. bölüm fragmanı!

Masumlar Apartmanı 26. bölüm fragmanı izlenmek için yayında. 9 Mart Salı akşamı TRT 1 ekranlarında yeni son bölümü yayınlanan Masumlar Apartmanı yeni bölüm fragmanı merak ediliyor. Ezgi Mola ve Birkan Sokullu'nun başrol oynadığı Masumlar Apartmanı 26. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Masumlar Apartmanı 26. bölüm fragmanı izlemek isteyenler, dizinin 9 Mart 2021 Salı akşamı TRT 1'de yayınlanan yeni son bölümü sonrası internet ve dizinin youtube kanalını araştırmaya başladı. Farah Zeynep Abdullah ve Ezgi Mola'nın rol aldığı Masumlar Apartmanı 26. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İnci, Han'la karşılaşmasının ardından altüst olur. Karşısındaki sorun İnci'yi bile aşacak kadar büyük, kimseye anlatamayacağı kadar da karmaşıktır.

Han ise yine kaybetme korkusunun esiri olmuş, perişan halde İnci'nin kararını bekler. Neriman'ın evde neden olduğu bir kriz, Safiye için doğum gününü daha baştan kabusa dönüştürür. Üstüne kimsenin bu özel günü önemsememesi Safiye'nin içindeki yaralı çocuğu iyice hırçınlaştırır, Naci de dahil herkesle gerilmesine sebep olur. Gülben ise Esat'ın çay davetinin heyecanı içindedir. Safiye'ye yakalanmadan evden çıkmak için plan yapar. Gamze, Neriman'ın da yardımıyla Ege'nin babası Haluk'la tanışmaya gelir. Heyecanla geldiği evde hem Gamze'yi hem de diğerlerini kötü bir sürpriz bekler. İnci, Han'la ilişkilerini sadece bir şartla sürdürebileceklerini söyler. Bu şart, Han'ı hiç beklemediği yerden vurur.

MASUMLAR APARTMANI 26. BÖLÜM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Sitene Ekle