Popüler Haberler |

Masumiyet'i birbirine katacak Avukat Beril! Süreyya Güzel kaç yaşında, evli mi?

Masumiyet dizisini karıştıracak Avukat karaktarini oynayan Süreyya Güzel kaç yaşında, evli mi gibi sorular, dizinin yeni bölümünün bu akşam FOX TV'de ekrana geldi. Avukat Beril Masumiyet izleyicisinin merak konusu oldu.

Avukat Beril Masumiyet dizisinin kadrosuna katıldı. Sezona bomba gibi bir giriş yapan ve ilk bölümden itibaren izleyicinin merak konusu olan Masumiyet dizisi, FOX TV'de her Çarşamba ekrana geliyor. Avukat Beril karakterini canlandıran Süreyya Güzel kimdir?

AVUKAT BERİL KİMDİR?

Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, eğitmen Süreyya Güzel, 12 Haziran 1974 tarihinde dünyaya geldi. Dokuz Eylül Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Oyunculuk Bölümü mezunu olan Süreyya Güzel, sanat yaşamına tiyatro ile başladı. Tiyatro Ayna, Düşün Sahnesi, Duru Tiyatro gibi topluluklarda yer alan sanatçı, tiyatro oyunlarının yanı sıra çeşitli sinema ve dizi filmlerde rol almakta ve Duru Tiyatro'daki oyunculuk atölyelerinde oyuncu koçluğu ve eğitmenlik yapmaktadır. Güzel, aynı zamanda reklam filmlerinde ve müzik kliplerinde de oynamaktadır.

Masumiyet’te İlker’in avukatı Beril kimdir? Süreyya Güzel hakkında bilgiler