Popüler Haberler

Masumiyet 12. bölüm fragmanı izle

Masumiyet 12. bölüm fragmanı izlenmek için yayında. fox tv'de Çarşamba akşamları yayınlanan ve başrollerinde Hülya Avşar ve Mehmet Aslantuğ'un rol aldığı Masumiyet'te Serkan Tütüncü'de performansı ile göz dolduruyor. 5 Mayıs akşamı 11. son bölümü yayınlanan Masumiyet 12. bölüm fragman izlemek isteyenler bu akşamdan itibaren harekete geçti.

Masumiyet 12 bölüm fragmanı yayınlandı mı? Fox Tv dizisi Masumiyet 5 Mayıs akşamı 11. son bölümü ile ekrana geldi. Hülya Avşar, Deniz Çakır, Mehmet Aslantuğ ve Serkay Tütüncü'nün rol aldığı ve Çarşamba akşamları reyting savaşında birçok kez üstün çıkan Masumiyet dizisi her hafta izleyicisini ekran başına kilitliyor.

Masumiyet dizisinin son bölümünde; Hale’nin planıyla köşeye sıkışan İsmail, kendi ağzıyla suçunu itiraf etmek ve teslim olmak zorunda kalır. İsmail’in şok itirafıyla yer yerinden oynarken, Umut’un o gece olay yerinde olduğunun tespit edilmesiyle davanın seyri değişir. Bahar ve Ela ortaya çıkan şok gelişmelerle sarsılır, birbirlerinden habersiz aynı gerçeği arayan anne kız, gerçekler ve yalanlar arasında arafta kalır.

Masumiyet Dizisi - 11. Bölüm 1. Fragmanı - FOX

İsmail’in gölgesinden kurtulan Hale ve İlker için ise vakit, karanlık aile geçmişleriyle hesaplaşma vaktidir. İsmail’in yıllarca gözlerden saklamayı başardığı hastalıklı dünyası göz önüne serilirken İlker, İrem ve Ela arasındaki dengeler bir kez daha değişir. Harun’un gizli gündemleri ise saklı kalmış bambaşka gerçekleri su yüzüne çıkarmak üzeredir.


MASUMİYET 12. BÖLÜM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Sitene Ekle

Yorumlar