Popüler Haberler

Masum 86.Bölüm izle! 16 Haziran Masum 86.bölümde neler oldu! Masum 87.Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Masum 86.Bölüm izle! Kanal 7 ekranlarında yayınlanan ve izleyenlerinin sıkı takip ettiği dizi olan Masum bugünson böümü ile ekranlara geldi. Ödev yüzünden ceza alan Gopi'ye Kokila'nın tepkisi ne olacak? İşte Masum 86.bölüm izleme linki ve 87.bölüm fragmanı ve merak edilen detaylar haberimizde...

Masum 86.Bölüm İzle! Gündüz kuşağının en çok izlenen dizisi Masum, Kanal 7 ekranlarında hız kesmeden devam ediyor. Okuma yazma isteğiyle yanıp tutuşan Gopi sonunda okulda eğitime hak kazanır. Ancak ödevlerini eksik yapınca ceza alan Gopi'ye Kokila'nın tepkisi ne olacak? İşte 16 Haziran Masum 86.bölüm izleme linki ve Masum 87.bölüm fragmanı haberimizde...

MASUM 86.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ


MASUM 87.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Masum dizisinin 87.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınladığı takdirde haberimizden takip edebilirsiniz.


MASUM 86.BÖLÜMDE NELER OLDU?


Gopi’nin içindeki okuma yazma isteğini gören okul müdürü onu öğrenci olarak kabul eder. Gopi okula başlayınca ev işleri Rashi’ye kalır. Sürekli Rashi’yi gözetleyen Kokila her fırsatta onu azarlar. Rashi ise Gopi’nin okulda küçük düşmesi için onun yaptığı ödevlerin hepsini siler. Ödevi eksik olan Gopi okulda ceza alır. Gopi eve döndüğünde bu cezayı Kokila’ya nasıl anlatacağını bilemez ve onun vereceği tepkiden çok korkar. Kokila Gopi’nin ceza aldığını öğrenince ne yapacak?

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.