Medya

MasterChef'te kritik düello sonrası 3. finalist Hasan Biltekin Oldu!

MasterChef final heyecanı devam ediyor. 10 Ocak 2022 MasterChef yeni bölümde kritik bir düello yapılacak. Hasan ve Sergen'in karşı karşıya geleceği ve 3. finalistin belli olacağı yarışmada şeflerin vereceği puanlar yarışmacıların kaderini belirleyecek.

MasterChef 2021'de artık yolun sonuna gelindi. Çeyrek final mücadelelerinden sonra 10 Ocak 2022 Pazartesi akşamı kritik bir mücadele yapılacak. Üçüncü finalistin belli olacağı yarışmanın yeni bölümünde şeflerin verdiği puanlar neticesinde taraflardan biri şampiyonluk hayallerine veda edecek. Peki MasterChef'te kim elendi, üçüncü finalist kim oldu?

Sevilen yarışmanın jüri üyeliklerini Danilo Zanna, Somer Sivrioğlu ve Mehmet Yalçınkaya yapıyor. Temmuz 2021'de maceraya başlayan ve 10 Ocak akşamı son finalistin belli olacağı yarışmada Hasan ve Sergen finale kalmak için kapışıyor.

HASAN VE SERGEN SON FİNALİST OLMAK İÇİN KAPIŞIYOR

Sezonun en önemli düellosunun gerçekleşeceği MasterChef'te Hasan ve Sergen bu akşam final için karşı karşıya geliyor. Üç farklı yemek yapılacak ve şefler on üzerinden vereceği puanlarla finalisti belirleyecek.

Hasan ve Sergen'den Kaşık Açıklaması | MasterChef Türkiye

MASTERCHEF'TE KİM ELENDİ?

Heyecan ve mücadelenin bir an düşmediği MasterChef Türkiye 2021'de Hasan ve Sergen'in kapışması sonrası kaybeden taraf MasterChef dördüncüsü olarak yarışmaya veda edecek. Maharetleri, yetenekleri ve zevkleri ile en iyi tabağı çıkarmaya çalışacak yarışmacıları bu akşam zorlu bir sınav bekliyor. 10 Ocak MasterChef'te elenen isim Sergen oldu.

MasterChef Türkiye ilk turunda yarışan Hasan Biltekinden iddialı sözler -  MasterChef Türkiye

MasterChef 2021 Finalistleri Kimler Oldu?

TV8 yarışması MasterChef'te finalistlerden ilki Eren oldu. İkinci finalistin Tahsin olduğu yarışmada bu akşam oynanacak oyun sonrası en fazla puanı alacak taraf üçüncü finalist olacak.

MasterChef Hasan, 2021 MasterChef Türkiye'de son 3'e kalarak adını finale yazdırdı.