Magazin

MasterChef'te jüri birbirine düştü! Mehmet ve Somer Şef Danilo'yu istemiyor! Konuşmalar ortaya çıktı!

MasterChef jürisi birbirine düştü. Son günlerde eşi Tuğçe Demirbilek ile boşanma haberleri ayyuka çıkan İtalyan şef Danilo Zanna'ya bir darbede jüri arkadaşları indirdi. Yarışmanın son bölümünde ortaya çıkan konuşmalar sonrası şef Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu artık Danilo'yu görmek istemiyor. İddilar bomba gibi gündeme düştü.

TV8'in lezzet yarışması MasterChef Türkiye 2021 tüm hızıyla sürüyor. Yarışmanın sempatik İtalyan şefi Danilo Zanna, eşinden boşananacağı haberleri ile gündeme gelirken yarışmadaki jüri arkadaşları şefin arkasından öyle laflar etti ki artık yolun sonuna gelindi.

Geçtiğimiz hafta sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Danilo Şef, eşi Tuğçe Demirbilek ile boşanma kararı aldıklarını ancak bu süreçten oğlu Zeno Tibet'in çok etkilenmemesi adına basın mensuplarından hassasiyet rica ettiklerini söyleyen Danilo Zanna'ya artık MasterChef kapıları da kapandı gibi görünüyor.

MasterChef Türkiye'de kim elendi? (Mustafa, Milhan, Ateş, Araz, Şükrü ve  Safanur'un mücadelesi) - Magazin Haberleri | NTV

MasterChef Türkiye'nin son bölümünde şef Mehmet Yalçınkaya ile Somer Sivrioğlu'nun Danilo Zanna'yı dışladığı görüntüler sosyal medya kullanıcılarının da dikkatini çekti. Seyirci, "Mehmet Şef'in sadece Somer Sivrioğlu ile konuştuğunu, Danilo Şefe yakın olmadığını" söyleyerek bunun bilerek seçilmiş bir tavır olduğu konusunda paylaşım yaptı.

MasterChef Türkiye (@TvMasterchef) | Twitter

Bu iddialar sonrası ise Danilo'nun yerine Nusret'in jüri üyesi olarak MasterChef'e katılacağı iddiları güçlendi. Bakalım ilerleyen süreçte yarışmanın jürisinde bir değişiklik olacak mı?