MasterChef 9. yarışmacı kim oldu, ana kadroya kim girdi? 10 Ağustos MasterChef'te kazanan isim...

MasterChef 2022 yarışmasında ana kadro heyecanı devam ediyor. Yarışmada ilk 8 isim belli olmuştu, gözler 9. yarışmacıya çevrildi. MasterChef Türkiye'de iki aşamalı oyun sonunda başarılı olan ana kadroya adını yazdırıyor. Peki, 10 Ağustos MasterChef'te kazanan kim oldu?

TV8 ekranlarında yayımlanan MasterChef Türkiye yarışmasında ikinci grup tezgah başına geçti ve mücadesini sürdürüyor. İlk grupta tabakları ile başarılı olan 6 isim ana kadroya adını yazdırdı ve ikinci gruptan diğer 6 yarışmacı bekleniyor. İşte, MasterChef 2022 ana kadro...

MASTERCHEF 9. YARIŞMACI KİM OLDU?

MasterChef Türkiye'de finalist olmak hayalleri için birbirinden iddialı 16 isim persormans sergileyeme devam ediyor. İlk 8 isim netleşti ve kadroya katılacak diğer yarışmacılar bekleniyor.

10 Ağustos Çarşamba akşamı MasterChef'te yarışmacı adayları ilk aşamada Kilis tava yaptı ve ilk 7'ya giren isimler; Rukiye, Şule, İbrahim, Vural, Tayfun, Ayşegül ve Yağız. İkinci aşamada da finalist adayları çilek ile yaratıcı tabaklar yaptı. Oyunun kazananı ve masterchef 9. yarışmacısı Tayfun oldu. 

MASTERCHEF 2022 ANA KADRO YARIŞMACILARI

Metin, Gamze, Onur, Çağatay, Şeyma, Melih, Büşra, Fatmanur ve Tayfun

MasterChef 9. yarışmacı kim oldu, ana kadroya kim girdi? 10 Ağustos MasterChef'te kazanan isim... ile ilgili etiketler masterchef