Popüler Haberler |

MasterChef 23 Ağustos kim elendi?

MasterChef kim elendi? MasterChef 2020’de 23 Ağustos Pazar akşamında ilk eleme heyecanı yaşanacak. Peki, MasterChef 23 Ağustos kim elendi? İşte bu sorunun cevabı haberimizde…

MasterChef 2020’de bu akşam 23 Ağustos Pazar tarihinde yarışmaya ilk veda eden isim belli olacak. MasterChef 34. bölümünde 6 eleme adayı arasında kıyasıya bir rekabet olacak. Peki, 23 Ağustos MasterChef kim elendi? İşte detaylar…

Her bölümünde izleyenlere ayrı bir lezzeti tanıştıran, farklı bir heyecan yaşatan MasterChef 2020’de bir yarışmacı tüm hayallerine veda etmek zorunda kalacak. MasterChef 2020’de haftanın eleme adayları, Mavi takım ve Kırmızı takım arasında oynanan 3 dokunulmazlık oyunu sonrasında netlik kazandı.

MASTERCHEF 23 AĞUSTOS KİM ELENDİ?

Bu altı yarışmacı, bu akşam, 23 Ağustos Cuma günü, MasterChef 34. bölümde iki elemeli bir oyun gerçekleştirecekler. İlk oyun sonrasında 3 yarışmacı, MasterChef Türkiye’de kalmayı garantileyecek. Diğer üç yarışmacı ise bir kez daha tezgah arkasına geçerek yarışmada kalmak adına mücadele sergileyecekler.

Fenomen yarışma programı MasterChef 2020’de 23 Ağustos akşamında eleme heyecanı yaşanacak. Altı yarışmacı arasında kıyasıya bir mücadele sonrasında bir isim hayallerine veda edecek. MasterChef’te haftanın eleme adayları Celal, Sedat, Eray, Esra, Ayyüce ve Duygu oldu.