Popüler Haberler

MasterChef 2021 şampiyonu belli oldu! 14 Ocak 2022 MasterChef Şampiyonu Kim Oldu?

Bu akşam MasterChef 2021 şampiyonu belli oluyor. Eren Kaşıkçı ve Hasan Biltekin arasında oynanacak final mücadelesi ile birlikte Temmuz 2021'den bu yana süren maraton son bulacak. Peki MasterChef 2021 şampiyonu kim oldu? Son dakika haberine göre MasterChef 2021'in şampiyonu Eren Kaşıkçı oldu.

MasterChef Şampiyonu Eren Kaşıkçı oldu. TV8 yarışması MasterChef Türkiye 2021 finalinde karşı karşıya gelen Hasan biltekin ve Eren Kaşıkçı finalinde kazanan isim Eren Kaşıkcı oldu.

tv8'in sevilen ve ilgiyle takip edilen yarışması MasterChef Türkiye 2021'de artık final akşamı yaşanıyor. Aylardır süren mücadele sonuna geldi ve artık şampiyon bu akşam belli oluyor.

Çeyrek final dörtlüsü ile birlikte final yoluna giren mücadelede artık iki isim şampiyonluk mücadelesi veriyor. Danilo Zanna, Somer Sivrioğlu ve Mehmet Yalçınkaya'nın jüri üyeliğini yaptığı yarışmada finalisler Hasan Biltekin ve Eren Kaşıkçı arasında kıyasıya bir şampiyonlık yarışı yaşanacak.

MasterChef 2021 Temmuz'da başlamıştı. Bibirinden önemli yarışmacıların aylar süren mücadelesi ile deneyim kazanan yarışmacılar en güzel tabağı çıkarmak adına mücadele ettiler. Ancak finalistle Eren ve Hasan oldu.

MASTERCHEF 2021 ŞAMPİYONU KİM OLDU?

Hasan Biltekin ve Eren Kaşıkçı arasında oynanacak final möücadelesi ile birlikte MasterChef'in 2021 şampiyonu belli olacak.

Yarışmada kıyasıya rekabet şu sıralar sürüyor.