Gündem

Marmaris- Datça yolunda alevler yeniden yükseldi! Alev savaşçılarının tehlikeli mücadelesi kamerada

Marmaris’te devam eden orman yangınında alevler Datça yolunun çevresini sardı. Alevlerin Gökova Körfezi bölümüne sıçramaması için ekipler inanılmaz bir mücadele veriyor. Asparan ve Değirmenyanı mevkiinde tekrar patlayan alevler Marmaris-Datça karayolunun geçici olarak trafiğe kapatılmasına neden oldu. Söndürme çalışmaları esnasında zaman zaman ekipler tehlike yaşadı.

Marmaris’te devam eden orman yangınında alevler Datça yolunun çevresini sarınca ekiplerin alevlerle savaşı kameralara yansıdı.

29 Temmuz Perşembe günü başlayan ve 4 gündür devam eden Marmaris’teki orman yangınında ciğerlerimiz yandı. Alevlerin Gökova Körfezi bölümüne sıçramaması için ekipler inanılmaz bir mücadele veriyor. Bugün Asparan ve Değirmenyanı mevkiinde tekrar patlayan alevler Marmaris-Datça karayolunun geçici olarak trafiğe kapatılmasına neden oldu.

Marmaris-Datça karayolu Mezargediği mevkiinde alevler tekrar yükselmesi üzerine bölgede bulunan ekipler seferber oldu. Arazöz ve su tankerleri Gökova Körfezi bölümüne sıçrayan alevlere müdahale esnasında zor anlar yaşadı.

Aksiyon filmlerini aratmayan söndürme çalışmaları esnasında zaman zaman ekipler tehlike yaşadı. Marmaris’in ciğerlerinin yandığı orman yangınında alev savaşçıları canlarını dişine takarak bu bölgedeki alevleri kontrol altına aldı.

Sitene Ekle